Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kleita kā Amberai Hērdai nav lēts prieks - skaistais tērps maksā vismaz 5000 eiro.

Santai Zāmuelei kleita kā Džonija Depa bijušajai. FOTO 149

Slavenības
2016. gada 23. jūlijā 05:40 2016. gada 23. jūlijā 05:40
Par Latvijas bagātāko vīrieti uzskatītā ABLV Bank padomes priekšsēdētāja Oļega Fiļa draudzene Santa Zāmuele uz operdziedātājas Elīnas Garančas koncertu Jūrmalā bija ieradusies ekskluzīvā "Emilio Pucci" modes nama kleitā.

Krāšņais sarkanais tērps ar melno banti, kas citu skatiem atklāj nēsātājas muguru, ir no "Emilio Pucci" modes nama 2015. gada rudens ekskluzīvās kolekcijas. Oriģinālkleitai darinātie līdzīgie tērpi tiek šūti pēc īpaša pasūtījuma, un to cena pārsniedz vismaz 5000 eiro.

Iepriekš šāda stila un fasona sarkanā kleitā pirms gada – 2015. gada 30. jūnijā – uz filmas "Magic Mike XXL" Eiropas pirmizrādi Londonā ieradās Holivudas aktrise Ambera Hērda. Viņa šobrīd pārdzīvo ļoti smagu dzīves posmu. Ambera pēdējā laikā zaudējusi vairāk nekā deviņus kilogramus svara un ar skandālu šķiras no aktiera Džonija Depa, ko vaino ilgstošā vardarbībā.

Holivudas aktrise Ambera Hērda Emilio Pucci kleitā.

Kleita par 10 tūkstošiem

Santa Zāmuele ir krāšņu un superdārgu kleitu cienītāja. Uz Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremoniju šā gada martā viņa ieradās Oscar de la Renta 2016. gada pavasara un vasaras kolekcijas spožajā vakarkleitā, kuras cena tobrīd bija 9426 eiro. Tēlu viņa bija spilgtinājusi ar 1500 eiro vērtu Yves Saint Laurent somiņu. Tieši to pašu somu viņa līdzi bija ņēmusi arī uz Elīnas Garančas koncertu.

Santa Zāmuele Oscar de la Renta 2016. gada pavasara un vasaras kolekcijas spožajā vakarkleitā

Edgars Orlovs, Foto: Eduards Paņičevs, Vida Press

Citi šobrīd lasa

14 fakti par Meganu Mārklu, kurus tu vēl nezināji 8
Arī viņi ir daļa no armijas. FOTOREPORTĀŽA, kā Krievijas militārajā bāzē Abhāzijā izturas pret sargsuņiem 24
Kolumbijā pārlūzis 280 metru augsts tilts; desmit strādnieki nositušies kritienā 1
Skatīt visus komentārus