Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Skaistākās sievietes 90. gados. TOPS 14

Slavenības
2016. gada 24. jūlijā 07:05 2016. gada 24. jūlijā 07:05
Dažas no viņām aizvien var dēvēt par skaistuma etalonu. Dažas vairāk bija oriģinālas un atmiņā paliekošas, ne klasiski skaistas. Lūk, viņas – deviņdesmitajos gados par skaistākām atzītās populārās sievietes.

Aktrise Vinona Raidere.

Izspūruši mati un spilgti sarkana lūpu krāsa – tādu viņu atceras daudzi. Viņa tolaik bija Džonija Depa draudzene, kurai aktieris pat veltīja tetovējumu „Winona forever” („Vinona uz mūžu”). Kad šīs attiecības izira, nācās domāt, ko darīt ar tetovējumu. Depa miesu nu rotā uzraksts „Wino forever”, ko varētu pārtulkot kā „Wīns uz mūžu”, rakstot ar „nepareizo” burtu „v”.

Supermodele Sindija Krauforde.

Šogad Sindija atzīmēja savu 50. dzimšanas dienu, bet aizvien nevar sūdzēties par darba piedāvājumiem. Ko tu skaistam padarīsi! Viņa bija viena no deviņdesmitajos gados vispopulārākajām supermodelēm pasaulē. Tolaik Sindija bija precējusies ar populārās komēdijas „Jaukā sieviete” aktieri Ričardu Gīru. Nu jau 18gadus viņa ir laimīgi laulāta ar uzņēmēju Rande Gerberu un ir divu brīnišķīgu bērnu mamma.

Aktrise Džūlija Robertsa.

Sprogainie mati un platais smaids. Un vēl loma romantiskajā komēdijā „Jaukā sieviete”. Tas viss kopā Robertsu padarīja par superzvaigzni, kāda viņa ir aizvien. Kopš aktrise ir trīs bērnu mamma, viņa reti filmējas un izvēlas tikai sev sasitošākās lomas. Robertsa bijusi precējusies divas reizes un reiz no iešanas pie altāra aizbēgusi tāpat kā viņas varone romantiskajā komēdijā „Bēgošā līgava”. Aktrises pirmais vīrs bija kantri dziedātājs Lails Lovets, bet līgavainis no kā viņa aizmuka – aktieris Kīfers Sazerlends. Kopš 2002. gada viņa ir precējusies ar visu trīs savu bērnu tēvu, operatoru Danielu Moderu.

Supermodele Naomi Kempbela.

Viena no deviņdesmitajos gados vadošajām supermodelēm, kura iemantoja iesauku „melnā pantera” aizvien ir slaida un gracioza kā pantera, un aizvien ir gatava pozēt apakšveļā. Naomi daudz ziedo labdarībai un bijušais Dienvidāfrikas prezidents Nelsons Mandela pat bija viņu iesaucis par savu „goda mazmeitu”. Naomi dzīvi ziedojusi karjerai un privāto dzīvi skaistulei tā arī nav izdevies nokārtot. Viņa ne reizi nav bijusi precējusies.

Aktrise Gvineta Paltrova.

Viņa bija saderināta ar aktieri Bredu Pitu, kurš deviņdesmitajos gados bija miljoniem jaunu meiteņu un sieviešu elks. Gvineta saņēma „Oskara” balvu par lomu filmā „Shakespeare in Love” (1998, „Iemīlējies Šekspīrs”). Šobrīd viņu daudzi pazīst kā dedzīgu veselīga dzīvesveida piekritēju, kura aizrāvusies ar dažādu savādu (bet dabisku!) skaistumkopšanas procedūru izmēģināšanu uz savas ādas. Viņa skaistumu cenšas saglabāt pat ar bišu dzēlieniem. Gvinetai ir divi bērni, bet no vīra „Coldplay” līdera Krisa Mārtina viņa ir šķīrusies.

Aktrise Līva Tailere.

Līvu Taileri pirmie ievēroja grupas „Aerosmith” fani. Viņa kopā ar aktrisi Alīsiju Silverstoni ir filmējusies vairākos sava tēva grupas videoklipos, kas nu jau vērtējami kā leģendāri. Līva nesen kā pasaulē sagaidījusi savu trešo bērniņu. Ar pirmo vīru mūziķi Roistonu Langdonu (dēla Mailo tēvu) viņa bija precējusies piecus gadus. Tagad aktrise ir kopā ar futbola aģentu un Deivida Bekhema labu draugu Deividu Gārdneru. Viņiem ir dēls Seilors Džīns un meita Lula Rouza.

Aktrise Klēra Deinsa.

Kurš gan neatceras Džuljetu no filmas „Romeo un Džuljeta”? Šī 1996. gadā uzņemtā filma par miljonu elku padarīja viņas ekrāna partneri aktieri Leonardo di Kaprio.

Pirms sava pirmā īstā skūpsta dzīvē Klēra piedzīvoja pirmo skūpstu kādā no seriāla „My So-Called Life” epizodēm. Kopš 2009. gada septembra Deinsa ir precējusies ar aktieri Hjū Dansiju un uzdzina dēlu Sairusu (4).

Modele Ambera Valeta.

Pie mums šīs modeles vārds ir ievērojami mazāk zināms, nekā visi iepriekš minētie.

Ambera dzimusi Fēniksā, ASV. Modeles gaitām viņa pievērsās pēc tam, kad mamma meitu 15 gadu vecumā pieteica modeļu skolā. Deviņdesmitajos gados Amberas fotogrāfija 13 reizes bija uz modes žurnāla „Vogue” amerikāņu izdevuma vāka. Šo rekordu pārspēj tikai Klaudija Šīfere ar 16 reizēm. Amberai ir 42 gadi, viņa aizvien strādā kā modele un viņas pagātnē ir divas šķirtas laulības. Viņai ir viens dēls.

Režisore Sofija Kopola.

Lai gan pie klasiskajām skaistulēm viņu nevarētu ierindot, režisora Frensisa Forda Kopolas meitai piemīt īpaša rozīnīte. Sofija divas reizes bijusi precējusies un ir mamma diviem bērniem. Ar otro vīru, mūziķi Tomasu Marsu, viņa apprecējās pēc tam, kad pasaulē jau bija nākušas abas pāra kopīgās meitas Romija un Kosima. Sofija ar ģimeni dzīvo Parīzē.

Aktrise Kamerona Diaza.

Viņa atpazīstamību iemantoja filmējoties Džima Kerija komēdijā „Maska”. Aktrisi vienojušas romantiskas jūtas ar vairākiem slaveniem vīriešiem, kuru skaitā ir Džastins Timberleiks, Džareds Leto, Mets Dilons un Alekss Rodrigess, taču savu ģimenes laimi viņa atradusi tikai pērn, apprecoties ar grupas „Good Charlotte” mūziķi Bendžiju Madenu.

Uzņēmēja Ivanka Trampa.

Uzņēmēja un bijusī modele. Miljardiere. Viņa ir bijušās modeles Ivanas Trampas un pašreizējā ASV prezidenta amata kandidāta Donalda Trampa meita. 34 gadus vecā Ivanka ir precējusies ar nekustamo īpašumu attīstītāju Džaredu Kušneru un ir mamma trim bērniem. Ivankas laba draudzene ir bijušā ASV prezidenta Bila Klintona meita Čelsija Klintone.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Kā mainījusies mūziķa Ūdrīša dzīve divus gadus pēc traģiskās avārijas? 66
Foto: lielisks vakars ar brīnišķīgo Skuteli. Sajūsmā pat Renārs Kaupers 16
Dombrovskis vasarās ASV piestrādā par apkopēju 19
Skatīt visus komentārus