Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
„Miss Latvija 2016” Linda Kinca un „Misters Latvija 2016” Matīss Pastars ballītē priecājās par krāšņo uzvarētāju torti.

Tā pēc kronēšanas uzvaru svinēja "Miss un Misters Latvija 2016" skaistuļi. FOTO 74

Slavenības
2016. gada 25. jūlijā 15:51 2016. gada 25. jūlijā 15:51
Nedēļas nogalē krāšņā ceremonijā „Splendid Palace” norisinājās skaistumkonkurss „Miss un Misters Latvija 2016”, kurā uzvaras laurus plūca Linda Kinca (18) un Matīss Pastars (21). Abi bija nešķirami arī ballītē pēc konkursa fināla.

Konkursa finālā piedalījās 16 jaunieši no visas Latvijas, un uz skaistumkaralienes kroni pretendēja Anna Britikova (20), Daniela Goda-Ramanovska (18), Jūlija Ščetina (25), Viola Agejeva (19), Katrīna Šķēle (21), Kintija Krastiņa (23), Linda Kinca (18) un Sabīne Saharova (21).

Savukārt pēc „Mistera Latvija 2016” titula bija ieradušies Pjotrs Ivanovs (24), Daniels Cvetkovs (20), Ēriks Priede (22) un Jānis Šneiders (22), Pēteris Lapiņš (24), Matīss Pastars (21) un Vladislavs Šatrovskis, kā arī 20 gadus vecais Toms Gaumigs (20).

Finālistu sniegumu vērtēja žūrija, kurā piedalījās operdziedātāja Sonora Vaice, modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs, „Radio SWH” valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics un citi. Savukārt par muzikālo atmosfēru rūpējās Džonijs Salamanders, Raimonds Tiguls, Justs Sirmais, kā arī ārvalstu viesi – „De Phazz” un „Fools Garden”.

Pirms jaunieši nāca uz skatuves izrādīt savu daili un talantus, ar klusuma brīdi tika godināta līdzšinējās Latvijas skaistumkonkursu patroneses Intas Fogeles piemiņa. Fogele aizsaulē aizgāja 20. jūlijā, tikai trīs dienas pirms kādreizējo skaistumkaralieņu māsu Kristīnes Djadenko un Jūlijas Djadenko-Mugleres rīkotā konkursa „Miss un Misters Latvija 2016” fināla. Inta ar lielu nepacietību bija gaidījusi šo notikumu, un viņai ierādītajā vietā, skatītāju zāles pirmajā rindā bija nolikti ziedi.

Šā gada Latvijas skaistākie jaunieši ballītes viesus priecēja ar elegantu valsi.
Par skaistumkonkursa laureātiem kļuva Linda Kinca un Matīss Pastars, kas kopā ar pārējiem konkursa dalībniekiem un organizatoriem pēc apbalvošanas devās uz ballīšu autobusu, kurā lustīgi aizvizinājās uz svinībām. Vispirms jaunieši izpriecājās viesnīcas „Merkure Hotel” restorānā, bet pēc tam devās dzert šampanieti un mieloties ar svētku torti Andrejsalas naktsklubā „First Dacha”. Burziņā piedalījās arī žūrija un skaistumkonkursa viesi. Uzvarētāji Linda un Matīss savu triumfu svinēja kopā, un arī ballītē nešķīrās teju ne uz mirkli. Abi gan laidās skaistā valsī, gan viens otru ar karoti cienāja ar torti.

Pošoties konkursa finālam, Linda un Matīss ir cieši sadraudzējušies. Uzvarētāju kūku viņi ēda viens no otra karotes.

Kasjauns.lv/Foto: Agrita Grosbarte

Citi šobrīd lasa

Tifānijas Trampas draugi noslēdz laulību, kurā nebūs seksa 48
No "Tallink" prāmja pie Kolkas pār bortu pārlēcis 23 gadus vecs jaunietis 66
Foto: cilvēki atvadās no šonedēļ mirušās "The Cranberries" solistes Doloresas O'Riordanas 5
Skatīt visus komentārus