Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncertā gaidāma koša un sirsnīga programma 13

Slavenības
2011. gada 2. martā 16:12 2011. gada 2. martā 16:12
11. martā plkst. 19 „Arēnā Rīga” notiks Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncerts „Dzīve kā košums”. Koncertā piedalīsies un Mārtiņa skaistākajās dziesmās vienosies viņa draugi dzīvē un mūzikā.

Neaizmirstami mirkļi bija grupas „Tumsa” 15 gadu jubilejas koncertā, nu drīzumā būs Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncerts.

Visa koncerta peļņa tiks ziedota Mārtiņa piemiņas vietas izveidei un uzturēšanai - tādējādi, nopērkot biļeti, to būs atbalstījis katrs koncerta apmeklētājs. Piemiņas vietas koncepcija un izvietojums vēl tiek apspriesti. Biļešu iepriekšpārdošana - “Biļešu paradīze” kasēs, cenas - no Ls 3 līdz Ls 15.

Koncertā uzstāsies “Tumsa”, Lauris Reiniks, “Putnu balle”, Olga Rajecka, Aija Andrejeva, “Labvēlīgais tips”, Čilli, grupas “PER” un “Blitze”, Yana Kay, koris “Mūza”, “Astro’n’out”, Valters un Kaža, Ance Krauze, Marija Bērziņa un Nikolajs Puzikovs, kurš kopā ar bērnu nama “Lejasstrazdi” audzēkņiem izpildīs dziesmu “Tu esi viens no mums”. Mārtiņa dzeju lasīs Artūrs Skrastiņš. Savukārt Agris Daņiļevičs gatavo horeogrāfiju līdz šim maz dzirdētam Mārtiņa producētam skaņdarbam “Lacrimosa - Pie Dieviņa”, kurā Mocarta mūzika satiekas ar latviešu tautas dziesmu; ideju realizēs deju grupa “Dzirnas”, tautas deju ansambļi “Rotaļa”, “Katvari” un “Lielupe”. Koncerta norisei sekot palīdzēs pieci video ekrāni, kuros būs redzami arī foto un video stāsti.

Koncerta rīkotāji - Mārtiņa Freimaņa fonds – aicina pieteikties jaunus mūziķus, kas vēlas uzstāties tā iesildošajā daļā. Tāpat MFF aicina iesūtīt skenētus bērnu zīmējumus–ilustrācijas dziesmai “Tu esi viens no mums” (noklausīties: www.mff.lv ). Zīmējumi tiks demonstrēti uz ekrāna dziesmas izpildījuma laikā. Iesūtīšanas termiņš – 8. marts.

Mārtiņš bija atvērts un draudzīgs cilvēks, kas nevienam neliedza smaidu vai siltu vārdu. Īpaši draudzības attiecības mūziķim bija ar viņa faniem un talanta cienītājiem – iespēja aprunāties vai nofotografēties kopā ar mākslinieku bija ikkatram, kas to vēlējās. Aicinām jūs – grupas „Tumsa” un Mārtiņa atbalstītājus, dalīties kopīgajos mirkļos un jaukajās atmiņās ar mums, atsūtot fotogrāfijas, kas uzņemtas kopā ar Mārtiņu. Iesūtītie attēli būs redzami uz ekrāniem dziesmas “Draugs” laikā. Mūziķu pieteikumus, zīmējumus un fotogrāfijas sūtīt: info@mff.lv.

Mārtiņa Freimaņa un grupas „Tumsa” dziesma „Draugs”

„Tumsas” lielkoncerts Ķīpsalā 2008. gadā
Kasjauns.lv/Foto: no izdevniecības „Rīgas viļņi arhīva”

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 13
Lidojums ar vintedža piesitienu: tā izskatās vienā no interesantākajiem Rīgas dzīvokļiem 14
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā
Skatīt visus komentārus