Viens no visietekmīgākajiem Krievijas šovbiznesa darboņiem Grigorijs Ļepss 2016. gada 27. jūlijā uzstājās Dzintaru koncertzālē Jūrmalā.

Kalvītis, Pauls, Haritonovs... Viņi baudīja Ļepsa koncertu. FOTO 112

Slavenības
2016. gada 28. jūlijā 14:22
27. jūlija vakarā Dzintaru koncertzālē uzstājās pretrunīgi vērtētais Krievijas dziedātājs Grigorijs Ļepss. Ļepsu uzskata par pelnošāko darboni Krievijas šovbiznesā, taču dziedātāju vaino arī sadarbībā ar mafiju, kā rezultātā viņam atteiktas ASV un Lielbritānijas vīzas.

Ļepss, kurš vēl pavisam nesen sniedza koncertu Krievijas karavīriem Sīrijā, sakot, ka tādā veidā viņš atbalsta Krievijas militāro politiku, kas tiek īstenota “Krievijas varenības veicināšanai”, Jūrmalā jau uzstājās jūlija sākumā, piedaloties Laimas Vaikules festivālā “Rezndez-Vouz”. Savukārt trešdien viņš pulcēja ļaudis uz savu autorkoncertu – Dzintaru koncertzāle bija skatītāju pilna, un starp koncerta apmeklētājiem bija daudzi sabiedrībā pazīstami ļaudis.

Tostarp Maestro Raimonds Pauls ar kundzi Lanu, aktrise Lilita Ozoliņa ar meitu Liliānu, ekspremjeri Aigars Kalvītis un Ainārs Šlesers, eksprezidents Valdis Zatlers ar dēlu Kārli, par reketa karali savulaik dēvētais Ivans Haritonovs, šovmenis Valters Krauze, režisors Andrejs Žagars, modele Elīza Kaurāte un citi.

Ļepsa koncertu apmeklēja gan Raimonds Pauls, gan Lilita Ozoliņa, gan Ivans Haritonovs.


Kasjauns.lv/FOTO: Dina Ikauniece

Izlasi

"Trolejbusā sieviete man iesita ar somiņu pa galvu" - Andris Bulis atklāj slavas ēnas puses
Daugavpils "Svetka kandidat" uzmirdz ar jaunu hitu līganos ritmos 9
Šeit pat haka nobāl! Latvijas regbija komandas iznāciens sajūsmina visu Eiropu
Skatīt visus komentārus