Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Zināms, ka dīvainie notikumi risinājušies Itālijas galvaspilsētas Monteverde rajonā.

20 kilogramu smags "tualetes meteorīts" iznīcina automašīnu Romas centrā 4

Trakā pasaule
2016. gada 28. jūlijā 17:39 2016. gada 28. jūlijā 17:39
Pavisam savāds atgadījums fiksēts Itālijas galvaspilsētā Romā - aptuveni 20 kilogramu smags "ledus meteorīts" pēkšņi nokritis no gaisa, iznīcinot kādu stāvēšanai novietotu "Toyota Aygo" markas automašīnu.

Medijs "The Local" vēstī, ka incidents noticis otrdienas vakarā un, par laimi, neviens cilvēks nav cietis, taču pamatīgi apskādēta automašīna - tai izsists priekšējais stikls, kā arī izpostīts pasažieru sēdeklis un ātrumkārba.

Apkārtnes iedzīvotāji pēc notikušā, ap plkst.21.15 pēc vietējā laika, ziņojuši par skaļu troksni, kas daudziem iedzīvotājiem licis traukties pie logiem, lai noskaidrotu trokšņa avotu.

Pagaidām gan nav pilnīgi skaidrs, no kurienes uzradās bīstamais ledus klucis, taču izmeklētāji uzskata, ka tas radies, noplūstot garām lidojoša gaisa kuģa tualetei.

"Zilais ledus" esot nosaukums mikslim, kas rodas no dezinfekcijas šķīduma un citu tualetē sastopamu vielu sajaukšanās, kas kādas kļūmes gadījumā var izkļūt ārā. Ja šāds maisījums izkļūst no lidmašīnas, tas sasalst un ledus veidā nokrīt zemē.

Pēc notikušā vietējie iedzīvotāji izsaukuši policiju, kas paņēma paraugus un aptaujāja iedzīvotājus.

Ja ekspertīzēs pierādīsies, ka krītošais ledus gabals patiesi nācis no kādas lidmašīnas tualetes, atbildīgā gaisa kuģa pārstāvji var tikt sodīti par gaisa satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Atbildīgo lidmašīnu varēs noskaidrot, izmantojot lidojumu datus.

Tikmēr automašīnas īpašniece sūkstījusies, ka tagad palikusi bez automašīnas. "Labošanas darbi man izmaksās aptuveni pusi no "Aygo" pašreizējās vērtības," viņa sacīja.


Kasjauns.lv / Foto:  EPA / Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Ko stjuarti tev nestāsta? Aviokompānijas darbiniece atklāj šokējošas lietas par notiekošo lidojumos 63
KHL komanda saviem traumētajiem hokejistiem liek deviņas stundas dienā pavadīt nesen degušajā arēnā 2
"Viņš domāja, ka ir pasaules karalis un var mani pazemot," seksuālā uzmācībā vaino arī slaveno Maiklu Duglasu 66
Skatīt visus komentārus