Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Vairāk nekā 20 festivāla "Positivus" laikā Salacgrīvā atrastās mantas nav nonākušas pie saviem īpašniekiem.

"Positivus" laikā esi kaut ko pazaudējis? Varbūt vēl nav par vēlu to atgūt

Izklaide
2016. gada 28. jūlijā 23:48 2016. gada 28. jūlijā 23:48
Vairāk nekā 20 festivāla "Positivus" laikā Salacgrīvā atrastās mantas nav nonākušas pie saviem īpašniekiem, pastāstīja Valsts policijas (VP) pārstāvis Dairis Anučins.

VP aicina ikvienu, kuram festivāla laikā kaut kas pazudis, apmeklēt policijas mājaslapu, pārliecinoties vai viņam piederošās mantas nav atrastas un nogādātas policijas Limbažu iecirknī.

Starp mantām, kas vēl arvien gaida īpašniekus ierodamies pēc tām, ir 14 telefoni, divas automašīnu atslēgas, trīs dzīvokļu atslēgas, kā arī divi maki un vairākas citas lietas, piemēram, auskars.

Anučins sacīja, ka divu nedēļu laikā kopš festivāla beigām cilvēki diezgan aktīvi vērsušies Limbažu iecirknī, atgūstot savas pazaudētās lietas, taču policijai ir mantas, kas īpašniekus gaida vēl kopš 2015.gada festivāla. Likumdošana nosaka, ka policijai pazaudētās lietas jāglabā pusgadu, bet kā uzsvēra Anučins, tās parasti tiek glabātas ilgāk.

"Mantas tur glabāsies ilgi. Aicinām ikvienu, kam, piemēram, festivāla laikā pazudis telefons, maks vai atslēgas, apskatīties, vai policijas mājaslapā nav informācija par to, ka viņa īpašums viņu gaida Limbažu iecirknī, Cēsu ielā 28," sacīja Anučins.

Jau ziņots, ka laika posmā no 14-17.jūlijam Salacgrīvā norisinājās festivāls "Positivus", kurš šogad svinēja desmit gadu jubileju. Festivāla pirmo dienu apmeklēja vismaz 20 000 cilvēku, taču kopējais apmeklētāju skaits nav zināms. Paredzams, ka tas bijis ap 30 000. Policija iepriekš atzinusi, ka festivāls bijis viens no mierīgākajiem tā vēsturē.


BNS/Foto: Artis Leinišs/LETA

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 42
Par haskiju turēšanu mēslos, mitrumā un trūkumā atbildīgajiem 800 eiro sods 20
"Labāk pusstundu vēlāk mājās, nekā stundu ātrāk morgā..." Policisti asi izsakās par vakardienas notikumiem uz ceļiem 32
Tēmas: Positivus
Pievienot komentāru