Biedriņš kļuvis par tēti dēlam Emīlam. Sveicam! 38

Slavenības
2011. gada 12. aprīlī 10:41 2011. gada 12. aprīlī 10:41
Vienīgais latviešu basketbolists pasaulē spēcīgākajā līgā NBA Andris Biedriņš kļuvis par tēti, ziņo žurnāls „Kas Jauns”. Viņa mīļotā Madara Grīnberga dāvājusi sportistam dēlu!

Andris Biedriņš un Madara Grīnberga aizvadītajā vasarā. Tagad viņi kļuvuši par vecākiem savam pirmdzimtajam.

Andra Biedriņa (25) un Madaras Grīnbergas (24) pirmdzimtajam pasaulē bija jānāk aprīļa beigās vai maija sākumā, taču mazulis mazliet pasteidzās un parūpējās par negaidītu, taču pavisam patīkamu dāvanu savam tētim — bērniņš piedzimis tieši Biedriņa 25 gadu jubilejā, 2. aprīlī, raksta žurnāls. Gan jaunajai māmiņai, gan bērniņam ar veselību viss esot kārtībā.

Pirms šā notikuma Biedriņš uzturējās ASV, jo viņam vēl nav noslēgusies basketbola NBA klubā Goldensteitas "Warriors". Taču nu viņš uz laiku pametis savu komandu un atgriezies Latvijā, lai sagaidītu ģimenes pieaugumu, vēsta portāls "rotoworld.com".

Savukārt Madara Grīnberga pirms vairākām nedēļām no Amerikas atgriezās Rīgā, jo vēlējās, lai mazulis nāktu pasaulē Latvijā. Tagad abi kļuvuši par vecākiem puikam, kuram ir dots vārds Emīls, un runā, ka dēliņš esot ļoti līdzīgs tētim.

Atgādinām, ka NBA basketbolists Andris Biedriņš un viņa mīļotā — bijusī princešu šova fināliste Madara Grīnberga — ir mīlošs pāris kopš aizpagājušās vasaras. Jau tad Andris neslēpa, ka, esot kopā ar Madaru, viņš sācis domāt par ģimeni un bērniem — viņš gribot būt gados jauns tētis. Pagājušajā pavasarī kļuva zināms, ka pāris ir saderinājies, turklāt basketbolists sev uz muguras uztetovēja frāzi ķīniešu valodā: „Veltījums cilvēkam, ko mīlu”.

Biedriņa sporta karjerā patlaban ir pauze. Viņš guvis potītes traumu, kopš 16.marta nav devies laukumā un šosezon vairs nespēlēs.

Biedriņš šosezon laukumā devās 59 spēlēs, vidēji mačā izceļoties ar pieciem punktiem un 7,2 atlēkušajām bumbām.

Kasjauns.lv apsveic jaunos vecākus un novēl ģimenei veselību!

Margarita Koržakova, kasjauns.lv/Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 35
Laika prognoze svētdienai
Skatīt visus komentārus