11 Foto
21 gadu vecā daiļava ir apsēsta ar sava izskata pilnveidošanu. Tas esot arī viņas pienākums – lai turpinātu vīra iesākto. Skaistules vīrs par visām varītēm centās līdzināties ikoniskajam Kenam, Bārbijas draugam, taču nomira no vēža 20 gadu vecumā.

Daiļa dzīvā lellīte lepojas ar sevi pēc divpadsmitās operācijas. FOTO 10

Izklaide
2016. gada 2. augustā 13:35
Ne tikai ukraiņiem ir sava „dzīvā lelle” Valērija, tagad par tādu tiesīga saukties arī kāda modele no Brazīlijas. Dženifera Pamplona ir slavena savā valstī un ārpus tās, un tas viss – neticamās dailes dēļ.

Brazīlijā viņa tiek uztverta neviennozīmīgi, bet tā ir ar visām pārmēru skaistajām lēdijām, kuras dzīves jēgu rod nebeidzamā plastikas operāciju rindā. Šī daiļava pat iesaukta par „Susi lelli”, - Susi ir brazīliešu tautas lelle, izteiksmīga brunete ar lielām acīm. Tagad viņai līdzinās arī Pamplona, kura, pozējot okeāna krastā, demonstrē savu jaunāko panākumu, proti, varen šmaugu vidukli. Tas panākts, izņemot ribas.

Kādreizējā stiliste, tagad modele, nekaunas atzīt, ka ribu izņemšana ir pēc skaita 12.skaistuma operācija viņas mūžā. Dženifera ir jauna – viņai tikai nedaudz pāri 20, un lielais dzīves mērķis – izskatīties pēc perfektas lellītes.

Starp citu, viņa bija precējusies ar puisi, kurš alkaini centās līdzināties Kenam, Bārbijas draugam, un bija veicis neskaitāmas operācijas. Viņš nomira pagājušajā gadā 20 gadu vecumā pēc īsas cīņas ar vēzi, atstājot Dženiferu atraitnēs. Turpināt pilnveidot savu izskatu Dženifera nu uzskata par savu svētu pienākumu un mirušā vīra savdabīgu „turpināšanos viņā”.

 

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 122
  • Radus nošāvušais Egidijs bijis "ļoti sliktā garastāvoklī un nikns" 36
  • Bezvēsts pazudušu vīrieti Sulavesi atrod 7 metrus liela pitona vēderā