Tiek prognozēts, ka supermodeles Keitas Mosas džinsi, ko apgleznojis dizainers Džonijs Dārs, izsolē varētu sasniegt 25 000 eiro lielu summu.

Slavenības ziedo džinsus bēgļiem! Vai esi gatavs maksāt 25 000 eiro? FOTO 4

Slavenības
2016. gada 3. augustā 16:32 2016. gada 3. augustā 16:32
Vēlaties savā īpašumā džinsus, ko nēsājusi supermodele Keita Mosa? Vai varbūt aktrise Eva Longorija? Jeb dziedātāja Pinka? Tas šobrīd ir iespējams, ja vien būsiet gatavi šķirties no iespaidīgas naudas summas, kuru vēlāk ziedos, lai palīdzētu bēgļiem.

Vairākas sabiedrībā populāras modeles, aktrises un dziedātājas piekritušas piedalīties labdarības projektā „Jeans for Refugees” („Džinsi bēgļiem”), kura mērķis ir savākt līdzekļus, lai palīdzētu bēgļiem. Slavenības aicinātas ziedot savus džinsus. Modes dizainers Džonijs Dārs katru bikšu pāri apglezno un piedāvā to iegādāties izsolē. Tas gan nebūs lēts prieks, pagaidām tiek prognozēts, ka supermodeles Keitas Mosas džinsu bikses nākamajam to īpašniekam varētu izmaksāt 25 000 eiro.

„Viss sākās kā neliels sapnis, vēloties paveikt ko nedaudz atšķirīgu darbā, ko ikdienā daru,” norāda dizainers Dārs. „Vēlējos radīt kaut ko dvēselei. Viss turpmākais bija iespējams vien pateicoties dāsnām dvēselēm, kuras piekritušas piedalīties šajā projektā. Jūsu atbalsts man nozīmē neizsakāmi daudz un daudz nozīmē arī pasaulei. Jo sanākot kopā cēla mērķa vārdā, ir iespējams veikt milzīgas izmaiņas.”

Projekts turpināsies līdz šā gada oktobrim. Šobrīd tajā piekritušas piedalīties jau aptuveni 100 slavenības.

Galerijā – slavenību džinsi, kas šobrīd jau pieejami izsolē vietnē „catawiki”. Projekta autori sola, ka nākamie džinsi drīz sekos.

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 60
Skatīt visus komentārus