Jangs: "Mēs bijām apņēmušies pabeigt turneju. Kas to lai zina, kā es jutīšos pēc tam."

Nu beidziet! Vai tiešām AC/DC laikmets beigsies pēc 10 koncertiem? 1

Slavenības
2016. gada 4. augustā 08:50 2016. gada 4. augustā 08:50
Ģitārists Anguss Jangs izteicies, ka neesot drošs par austrāliešu smagā roka grupas AC/DC nākotni pēc koncertturnejas beigām, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

1973.gadā dibinātā grupa pēdējo divu gadu laikā zaudējusi četrus dalībniekus. Viens no tiem bija solists Braiens Džonsons, ko jaunākajā koncertturnejā aizstāj rokgrupas "Guns N' Roses" vokālists Aksels Rouzs.

"Mēs bijām apņēmušies pabeigt turneju. Kas to lai zina, kā es jutīšos pēc tam," intervijā mūzikas žurnālam "Rolling Stone" teica Jangs. "Ja esi parakstījies un kaut ko solījis, tad beigās vienmēr pārņem laba sajūta, ka esi izpildījis solīto."

2014.gadā AC/DC veselības problēmu dēļ pameta ģitārists Malkolms Jangs, kā arī grupa pārtrauca sadarbību ar bundzinieku Filu Radu pēc tam, kad viņš Jaunzēlandē tika notiesāts par nāves draudu izteikšanu un narkotiku glabāšanu.

Šī gada martā Džonsons pārtrauca koncertēt ar AC/DC, jo ārsti brīdināja mūziķi, ka, turpinot uzstāties, viņš riskējot kļūt pilnīgi nedzirdīgs.

Savukārt jūlijā Klifs Viljamss, kurš grupā kopš 1977.gada spēlē basģitāru, paziņoja par "izstāšanos no koncertiem un ierakstiem" pēc tagadējās turnejas beigām.

AC/DC "Rock or Bust" koncertturnejā atlikuši vēl desmit koncerti dažādās ASV pilsētās.

LETA/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Melānija Trampa pret Ivanku Trampu. Kurai šāda blūzīte izskatās labāk? 3
Ļaudis pamatīgi izsmej Britniju Spīrsu un viņas mākslu. Noskaties, kāpēc 11
No teroristu gūsta atbrīvotais Boils beidzot paskaidro, kāpēc abi nolēma nebrīvē laist pasaulē bērnus 30
Pievienot komentāru