Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Džonam Ņūmenam pirmoreiz labdabīgs smadzeņu audzējs konstatēts pirms četriem gadiem. Pēc veiktās operācijas viņš visu laiku regulāri apmeklējis pārbaudes, bet nesen diemžēl atklājies, ka audzējs atgriezies. Ārsti atraduši „dažas vēža šūnas”.

"Positivus" zvaigznei Džonam Ņūmenam konstatēts atkārtots smadzeņu audzējs 7

Slavenības
2016. gada 6. augustā 05:43 2016. gada 6. augustā 05:43
Lai gan britu dziedātājam un šā gada „Positivus” festivāla viesim Džonam Ņūmenam (26) atkārtoti konstatēts smadzeņu audzējs, viņš faniem apliecinājis, ka slimība nekādā gadījumā neatturēs viņu darīt darbu, kas viņam no sirds patīk – tas ir komponēt mūziku un dziedāt.

Trešdien izplatītajā paziņojumā Džons Ņūmens apstiprinājis bēdīgos jaunumus, ka audzējs atkal atgriezies. Taču dziedātājs mierinājis fanus, ka prognozes uz izveseļošanos esot ļoti labas un cerīgas.

Dienu pirms mūziķa oficiālās atzīšanās atklātībā nonāca vēsts, ka Ņūmenam būšot nepieciešama operācija, jo četrus gadus pēc labdabīga audzēja atklāšanas, ārsti no jauna atraduši „dažas vēža šūnas”.

„Nekas mani neatturēs darīt darbu, ko es tik ļoti mīlu. Nekas mani nekad neatturēs no mūzikas radīšanas,” komentējis Džons. „Cilvēkiem nevajadzētu par mani raizēties, prognozes ir labas, turklāt visapkārt ir cilvēki, kuru situācijas ir vēl krietni smagākas.”

Pirmais ziņu par atkārtoti konstatētu audzēju otrdien izplatīja bulvārpreses izdevums „The Sun”, norādot, ka Džons it kā esot draugiem pastāstījis par uzstādīto diagnozi, jo viņam vajadzēs iziet apstarošanu, kuru plānots sākt 2017. gadā. Lai gan nereti bulvārpreses sniegtā informācija nav patiesa, jau nākamajā dienā Ņūmens pats personīgi apstiprinājis ziņu par slimību.

Nākamgad Džons kādu laiku būs spiests būt prom no skatuves, lai izietu terapiju un atveseļotos pēc operācijas.

„Kādā brīdī tas tāpat nāktu gaismā, tāpēc, iespējams, labāk, ka nonāk atklātībā tagad,” mūziķis norādījis paziņojumā. „Es regulāri apmeklēju pārbaudes jau kopš brīža, kad man pirmoreiz izoperēja audzēju. Visu laiku pastāvēja iespēja, ka tas diemžēl varētu atgriezties. Esmu gatavs tikt ar to galā, kad būs piemērots laiks, visticamāk nākamgad. Mediķu komanda ir absolūti fantastiska un es zinu, ka esmu vislabākajās rokās.”

Hita „Love Me Again” izpildītāka karjera iemantoja vēl neredzētus slavas augstumus pēc tam, kad klajā nāca nesen izdotais singls „Ole”, kura autors ir viņa labs draugs skotu dīdžejs Kelvins Hariss.

„Džona audzējs ir atgriezies,” dienu pirms mūziķa oficiālās atzīšanās norādīja kāds anonīms informators. „Viņš par to zina jau kādu laiku, bet ir glabājis visstingrākajā noslēpumā, pastāstot par to tikai dažiem vistuvākajiem cilvēkiem – savai mammai, brālim un vēl dažām uzticības personām ģimenē.”

„Lai gan audzējs ir labdabīgs, ārsti atraduši dažas vēža šūnas,” turpina informators. „Tā kā audzējs par laimi kādu laiku izmēros ir palicis nemainīgs, Džonam teikts, ka viņš ar operāciju var gaidīt līdz nākamajam gadam. Pēc operācijas mūziķim vajadzēs veikt apstarošanu, Vajadzēs ņemt dažus brīvus mēnešus, lai to paveiktu un atveseļotos.”

Tā kā Džons šādu diagnozi pirmoreiz pieredzējis 2012. gadā, viņš tagad to uztverot „daudz mierīgāk”, lai gan šie jaunumi ir „emocionāli iztukšojoši”.

„Kad Džonam par vēzi paziņoja pirmoreiz, viņš bija mēms aiz šausmām,” norāda anonīmais ziņu pienesējs. „Tagad viņš šķiet daudz rāmāks. Domāju tas, ka viņš tam visam jau reiz ir gājis cauri, sniedz mazliet vairāk miera. Lai gan viņš cenšas būt cik vien pozitīvs iespējams, šis nabaga Džonam ir emocionāli iztukšojošs laiks.”

Džons Ņūmens – „Love Me Again”
Džons Ņūmens – „Ole” (koncertā Tallinā)
Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 27
Pāvilostā pāris metrus no jūras krasta uzbūvēto māju tiesā atzīst par kuģi 54
Sieva sarīko kārtējo publisko skandālu, nonāk policijā, bet viņas mīļotais uz iecirkni atbrauc dzēris
Skatīt visus komentārus