Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Reiniks aicina līgot „Rūdolfa Jāņos Cinevillā” 6

Slavenības
2011. gada 6. jūnijā 18:10 2011. gada 6. jūnijā 18:10
LNT un „Latvijas Krājbanka” aicina uz „Rūdolfa Jāņos Cinevillā”, kur 23. un 24. jūnijā būs iespēja izjust gan tūkstošgadu tradīciju mistiku, gan ļauties mūsdienīgām izklaidēm kopā ar Latvijā populāriem mūziķiem, tostarp – Lauri Reiniku.

Lauris Reiniks atzīst, ka Jāņi viņam ir vieni no mīļākajiem svētkiem un ir ļoti svarīgi, kā tos nosvinēt. Tāpēc viņš šogad būs „Rūdolfa Jāņos Cinevillā!”

Lauris Reiniks atzīst, ka Jāņi viņam ir vieni no mīļākajiem svētkiem un ir ļoti svarīgi, kā tos nosvinēt. Tāpēc viņš šogad būs „Rūdolfa Jāņos Cinevillā!” „Gribas Jāņus sagaidīt patiešām latviskā gaisotnē, sajust, ka tādi svētki ir tikai vienreiz gadā un, ka tos pa īstam protam svinēt tikai mēs. Arī mana māsa ar savu draugu no Norvēģijas līgos kopā ar mani Cinevillā, jo vēlamies viņam parādīt mūsu skaistos svētkus. Te būs iespēja baudīt tradicionālo latvisko vidi Rūdolfa sētā, būs visādas interesantas aktivitātes un arī iespēja riktīgi izballēties. Forši, ka tāds pasākums notiek kinopilsētiņā – tā jau pati par sevi ir tik neparasta un interesanta vide, kur ir īstas un izdomātas lietas, kur saplūst dažādi laikmeti, kino nosacītība un realitāte. Tiekamies Jāņos Cinevillā!,” aicina Lauris Reiniks.

Svinēšana Cinevillā sāksies jau no pl. 14:00, kinopilsētiņas ēkās un laukumos būs gan tirdziņi, gan skatuves, Rūdolfa sētā tiks darīti tradicionālie Jāņu gaidīšanas darbi,  uz lielās „Latvijas Krājbankas” skatuves varēs klausīties un dejot kopā ar lustīgajām māsām Legzdiņām, Lauri Reiniku, grupu „Klaidonis” un Eviju Sloku, Nikolaju Puzikovu, jautro Uškānu ģimeni, grupām „Baltie lāči”, „Dzelzs vilks”, „Credo”, Normundu Rutuli un Slaveno Rīgas orķestri.

Visas dienas garumā taps lielākais Jāņu vainags, kurā ikviens varēs ievīt savas atnestās Jāņu zāles. „Pola rotaļu laukumā” bērniem mazos līgotājus pieskatīs „Pasaku nama” tēli, varēs skatīties teātra izrādi „Trīnes grēki” un filmu „Rūdolfa mantojums”, ballēties „SWH Kultūras namā”, iemēģināt roku amatnieku darbos un pierādīt savu meistarību „Aldara meistaru laukumā”. Bet vakarā iedegsies varenais uguns krāvumu parks, kurā skaistumu, gaismu un siltumu varēs smelties no daudziem un dažādiem ugunskuriem.

Līgotājiem tiks piedāvātas bezmaksas telšu vietas. Pie kinopilsētiņas būs izvietotas plašas autostāvvietas.

Jāņu vainaga tapšanu varēs vērot tiešraidēs kanālā LNT, bet „Rūdolfa Jāņu Cinevillā” skaistākos brīžus ierakstā redzēt kanālā LNT 24.jūnija vakarā. Svētkiem varēs sekot arī radio SWH tiešraidē.

Lai spētu izbaudīt visus lielfestivāla „Rūdolfa Jāņi Cinevillā” labumus, izdevniecība „Rīgas Viļņi” savos izdevumos publicēs gan pilnu pasākuma programmu, gan karti, kas noteikti noderēs pasākuma dienā.

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā, biļetes cena iepriekšpārdošanā šobrīd ir 5 lati. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sadarbībā ar „Pasažieru vilciens” 23.jūnijā no Rīgas uz Tukumu kursēs arī īpašs Līgo dienas papildus reiss, tiks nodrošināti autobusu reisi uz kinopilsētiņu. Plašāku informāciju un visas aktualitātes var iegūt arī internetā: www.rudolfajani.lv

Kasjauns.lv/ Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 110
Rīga atkal staro! Šodien sākas spožākais festivāls 3
Skatīt visus komentārus