Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Kerēvica ar draugu svin „Fazendas” gada jubileju 7

Slavenības
2011. gada 15. jūnijā 07:01 2011. gada 15. jūnijā 07:01
Aizvadītās nedēļas nogalē pašā galvaspilsētas centrā konditorejas restorāns „Fazenda bazārs” svinēja savu gada jubileju, kurā par muzikālo noformējumu rūpējās dziedātāja Ieva Kerēvica, bet viesus izklaidēja Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis.

Dziedātāju Ievu Kerēvicu uz omulīgo „Fazendas” gada jubileju, kurā skaņās balss īpašniece rūpējās par muzikālo noskaņu, pavadīja viņas mīļotais vīrietis Ģirts Bisenieks.

Izveidojot pirms gada savu ēdināšanas uzņēmumu, divi armijas biedri un draugi Artis Ulmanis un Lauris Bukovskis vēlējušies pašā pilsētas centrā starp daudzstāvu namiem, radīt vietu, kas līdzinās lauku atmosfērai.

Gada laikā abu draugu ideja atainojusies,  bizness uzņēmis apgriezienus un konditorejas restorāna „Fazenda” īpašnieki rīkoja gada jubileju, kas no citiem galvaspilsētā notiekošajiem skaļajiem burziņiem atšķīrās ar mājīgu un omulīgu atmosfēru. Viesi uz „Fazendas” dzimšanas dienas svinībām nāca gan ar kājām, gan, kā,  piemēram, TV3 laika ziņu diktors Jānis Strapcāns atvizinājās ar divriteņiem.

Tā kā starp Arta draugiem ir daudz Latvijā zināmu skatuves mākslinieku, tad dzimšanas dienas ballītes vadību „Fazendas” īpašnieki bija uzticējuši Dailes teātra aktierim Laurim Dzelzītim, kuram teātrī sācies vasaras atvaļinājums. Par muzikālo noformējumu rūpējās DJ Johnyy, kā arī dziedātāja Ieva Kerēvica, kura muzicēja tandēmā ar ģitāristu Alekseju Liapnko no Sanktpēterburgas. Savukārt kokteiļus pie bāra letes jauca slavenais Rīgas bārmenis Inguss Reizenbergs.

Dziedātāja Kerēvicu uz „Fazendas” gada jubilejas ballīti pavadīja viņas mīļotais vīrietis, dejotājs Ģirts Bisenieks. 2010. gada sākumā Ievas draugs devās peļņā uz Itāliju, kur kā dejotājs uzstājās uz kāda Vidusjūras kruīza kuģa, priecējot un izklaidējot ceļotājus no visas pasaules. Tolaik Ieva sarunā ar žurnālu „Kas jauns” atklāja, ka privātajā dzīvē viņai iestājies attiecību pārbaudījumu laiks. Atšķirtība Ievas un Ģirta attiecības nav ietekmējusi, bet gan stiprinājusi abu draudzību. Kamēr Ieva muzicēja „Fazendas” jubilejā, Ģirts sēdēja pie galdiņa savā draugu, dejotāju kompānijā un klausījās Ievas skaņajā vokālā. Pēc muzikālā priekšnesuma Ieva un Ģirts atsveicinājās no draugiem un mīļi sadevušies rokās pameta ballītes vietu. Taču naskākie ballētāji turpināja svinības līdz pat rītam.

Santa Cipule/Foto: Juris Zariņš


Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 10
Skatīt visus komentārus