Jūlijs Krūmiņš teic, ka par meitas uzrašanos bijis tik pārsteigts, ka viņu pat nav nobildējis. „Viņa ir nu ļoti, ļoti līdzīga manas māsas Intas Astratovas mazmeitai Santai,” teic Jūlijs.

Miljonāram Krūmiņam 73 gados pēkšņi uzrodas 35 gadus veca meita 103

Izklaide
2016. gada 9. augustā 06:31
Jūlijs Krūmiņš (73) atzīst, ka Pērtiķa gads viņa dzīvē ienesis īstus brīnumus. Lielākais no tiem – no ārzemēm viņam uzradusies 35 gadus veca meita, par kuras eksistenci uzņēmējs līdz šim nenojauta.

Pirms dažām nedēļām Jūlijs saņēma telefonzvanu no kādas svešas sievietes, ārzemnieces. „Man mēdz zvanīt visādi cilvēki par dažādām lietām – gan par biznesu, gan lūdzot palīdzību, gan par daudz ko citu. Sieviete, kas man piezvanīja šoreiz, lūdza tikšanos. Daudzreiz svešiniekiem atsaku, bet viņas balss šķita tik patīkama. Šoreiz mana ziņkārība bija lielāka par piesardzību un aizņemtību, un mēs norunājām satikšanos kādā Rīgas restorānā. Dāmas vizuālais iespaids bija satriecošs, bet savu patiku, protams, centos neizrādīt. Domāju pie sevis – vai, cik jauks „zaķis” mani ir uzaicinājis uz randiņu... Te pēkšņi, pusdienas ēdot, viņa man saka: „Krūmiņa kungs, mana mamma teica, ka jūs esat mans tēvs!”

Jaunākajā žurnāla „Kas Jauns” numurā Jūlijs Krūmiņš stāsta par savu delverīgo dabu, to, kādas turpmāk būs attiecības ar pēkšņi uzradušos meitu, un to, ko Jūlijs nožēlo, atminoties jaunības dienās sastrādāto.


Kasjauns.lv / Foto: Inta Mengiša no Jūlija Krūmiņa privātā arhīva

Izlasi

Latvijas skolēns Ingus izcīna zelta medaļu Baltijas informātikas olimpiādē 75
Perfektas omletes noslēpums: nekad neizmanto šo vienu sastāvdaļu 13
Vientuļa sirmgalve nosūta kaimiņienei vēstuli ar aizkustinošu lūgumu 4
Skatīt visus komentārus