23 Foto Video
Kortnija Kardašjana šokējusi fanus, parādot, kā nokārto dabiskās vajadzības.

Kur vēl tālāk! Sabiedrības dāma pozē fotogrāfijai, sēžot uz poda. FOTO 11

Izklaide
2016. gada 10. augustā 05:17
Realitātes šova zvaigzne Kortnija Kardašjana (37) izdarījusi to, par ko uz zoba velk interneta komentētāji, redzot pārlieku privāta rakstura bildītes: „Kas gan būs tālāk? Rādīs arī to, kā sēž uz poda?” Jā. Kortnijas māsa Hloja nesen par to parūpējusies, lai parādītu sociālajos tīklos radinieci tieši šādā reizē.

Kortnija Kardašjana ir Kimas Kardašjanas (35) vecākā māsa. Tērpusies melnā ādas mini kleitā un „Tom Ford” bofortos, viņa kopā ar radiniekiem atzīmēja savas jaunākās māsas Kailijas Dženeres pēc dažām dienām gaidāmo dzimšanas dienu. Ballīte notika Losandželosā populārajā klubā „Nice Guy”.

Vakara gaitā trīs bērnu māmiņa Kortnija devās uz labierīcībām, bet aizmirsa aiz sevis aizslēgt durvis. Pie viņas dāmu istabā iebrāzās māsa Hloja Kardašjana ar savu mobilo tālruni un ieslēgtu aplikāciju „Snapchat”, kas tiešraidē translē visu notiekošos. „Kāds čurā tiešajā ēterā!” – video fonā dzirdama kāda balss.

Vēlāk Hloja savā „Twitter” blogā atzinusies, ka pat neatceras, kā filmējusi māsu tualetē. „Es raudādama smejos par šiem uzņēmumiem. Es pat neatceros, kā nobildēju Kortniju čurājam. Korta, piedod. Vaino tajā alkoholu!”

„Man nav paģiru, šķiet tāpēc, ka joprojām esmu piedzērusies,” mirkli vēlāk piebilda Hloja.

Kortnija Kardašjana uz poda

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Snapchat, Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 14
  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 21
  • Murgs... teroristi grasījās spridzināt slaveno Rialto tiltu Venēcijā 7