Lūk, Sofijas Ričijas apburošais smaids.

Šādi smaida meitene, kad viņai jautā: vai satiecies ar Džastinu Bīberu? 6

Slavenības
2016. gada 17. augustā 18:31 2016. gada 17. augustā 18:31
Vakar Holivudā uz ielas žurnālisti modelei Sofijai Ričijai jautājuši par viņas attiecībām ar slaveno kanādiešu popdziedātāju Džastinu Bīberu. Meitene atbildēja ar kautrīgu smaidu.

Sofija Ričija ir leģendārā dziedātāja Laionela Ričija meita. Viņai ir 17 gadu. Jau pavisam drīz – 24. augustā – meitene atzīmēs savu pilngadību, 18. dzimšanas dienu. Šomēnes jau vairākas reizes viņa redzēta popzvaigznes Džastina Bībera kompānijā. Pārītis redzēts baudām kopīgu rīta pastaigu Losandželosā. Pirms tam jaunā dāma manīta no rīta iznākam no Džastina Bībera mājām, kas liecina, ka nakti viņa visticamāk pavadījusi kopā ar mūziķi.

 

Sofijai ir ne tikai sabiedrībā atpazīstams tētis, bet arī populāra māsa. Sabiedrības dāma Nikola Ričija savulaik bija slavenās Parisas Hiltones labākā draudzene. Nu jau vairākus gadus Nikola pametusi „rampu gaismas” un bauda mierīgu ģimenes dzīvi kopā ar vīru grupas „Good Charlotte” mūziķi Džoelu Madenu un abiem bērniem.

Sofija ir popzvaigznes Madonnas apģērbu līnijas „Material Girl” 2015. gada reklāmas seja.

Sofijai ir daudz slavenu draugu. To skaitā arī Kardašjanu klana jaunākās atvases Kailija un Kendala Dženeres. Runā, ka viņa esot labos draugos arī ar popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meitu Parisu Džeksoni.

 

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Kas tur labs un kādas ir cenas? FOTOREPORTĀŽA no Centrāltirgus rudenī 15
"Jo dēlam sāp visvairāk..." Šie vecāki pēc šķiršanās izdarīja to, ko spētu vienīgi retais 16
Krievijas sinoptiķi prognozē, kāds laiks Latvijā būs šoziem 16
Skatīt visus komentārus