Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Lady Gaga no sirds mīl savus fanus un ir gatava tos arī apskaut! Ko tur piebilst – abpusēja mīlestība.

Lady Gaga labā omā! Samīļo fanus. FOTO

Slavenības
2016. gada 19. augustā 04:34 2016. gada 19. augustā 04:34
Populārā dziedātāja Lady Gaga (īstajā vārdā Stefānija Džoanna Andželina Džermanota) nekad nav slēpusi, ka mīl savus fanus. Un tie nav tikai tukši vārdi.

Ekstravagantā dziedātāja Lady Gaga vienmēr gatava sniegt autogrāfus faniem, kas viņu gaidījuši, gatava ar tiem kopā nofotografēties un pat samīļoties.

Dziedātāja bija lieliskā noskaņojumā, kad pameta savu Ņujorkas dzīvokli, lai dotos ikdienas gaitās. Pie ēkas popzvaigzni gaidīja fani. Lady Gaga tiem uzsmaidīja un pamāja ar roku, kā arī neatteica kopā nofotografēties. Ar dažiem viņa arī sirsnīgi apskāvās.

Lady Gaga tik neprātīgi mīl savus fanus, ko dēvē par „mazajiem monstriņiem”, ka ir gatava ļaut tiem pieskarties pat sava ķermeņa visintīmākajām vietām! Pirms dažiem gadiem plašu ažiotāžu izraisīja kāda tikšanās ar faniem, kurā popzvaigzne ļāva fanei aptaustīt viņas krūtis. Lady Gaga satikās ar faniem, kas bija pulcējušies pie ierakstu studijas un viņu pacietīgi gaidīja. Soliste bija tērpusies klasiska griezuma melnās biksēs un mežģīņu krūšturī, virs kura bija uzvilkusi jaciņu. Lady Gaga neatteica faniem iespēju ar viņu kopā nofotografēties, ļaujot jauniešiem sevi bučot uz vaiga, apskaut un pat pieskarties krūtīm. Dziedātājai līdzās bija pasaules slavu iemantojušas slavenību fotogrāfs Terijs Ričardsons, kurš iemūžināja fanu dedzīgās mīlestības izpausmes.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Ko dara pasaulē slavenākā sabiedrībās dāma, lai iemantotu sapņu figūru? 15
Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 17
Putins Ļeņina mūmiju salīdzina ar svēto pīšļiem 94
Pievienot komentāru