Dažu dienu laikā Viljams kļuvis par slavenību sociālajos tīklos. Un tas viss – tikai viņa daiļās ārienes dēļ.

Ģībst pat pieaugušas dāmas... 12 gadus vecais Viljams - glītākais zēns pasaulē? FOTO 70

Izklaide
2016. gada 19. augustā 20:31
Savu zvaigžņu mirkli sagaidījis Viljams Millers – puika, kuram ārienes dēļ izdevies kļūt par pielūgsmes objektu sociālajos tīklos. Zilacainajam pusaudzim ir 12 gadu, un daudzi viņu dēvē par, iespējams, skaistāko zēnu pasaulē.

Slavas vāli pārvēlās pār mazo zēnu brīdī, kad Viljama attēlu tviterī publicēja kāda skolniece no Japānas, nosaucot viņu par „visskaistāko zēnu”. Nakts laikā tvīts guva neiedomājamu popularitāti, un par Viljamu Frenklinu Milleru uzzināja puse pasaules. Pēc brīža viņš pēkšņo slavu sāka izmantot, tā teikt, savā labā, un, savus foto publiskojot Intstagramā, īsā laikā ticis jau pie apmēram  152 tūkstoši sekotāju.

Ikdienā Viljams dzīvo gluži parasta zēna dzīvi Melburnā, Austrālijā – iet skolā, ietusē ar draugiem un aizraujas regbiju. Izskatīgās ārienes dēļ puiša portfolio ir arī talantu aģentūru plauktos, un viņš līdz šim jau strādājis par aktieri un modeli. Tomēr savā dzimtenē Viljams nebija populārs. Līdz brīdim, kad viņš kļuva par soctīklu zvaigzni Japānā un Ķīnā – un šāds sasniegums gandrīz vienmēr nozīmē kļūt par slavenību. Kā zināms, Āzijas cilvēki ļoti sajūsminās par gaišmatainiem cilvēkiem ar zilām acīm – tas viņiem ir nesasniedzams skaistuma etalons un tāpēc kotējas.

 

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmumi no „Mail Online”

Izlasi

Jaunieši, kuri tautai atrādīja kādas Latvijas skolas pusdienas, paskaidro - ēdiens nav slikts. FOTO
Izskan jaunas runas par Melānijas Trampas "nožēlojamo dzīvi". Baltais nams tos komentē 8
Katastrofāls pavērsiens luksusa festivālā Bahamās, uz kuru biļete maksāja tūkstošus. FOTO 6
Skatīt visus komentārus