Keitija Perija sociālajos tīklos publiskojusi rotaļīgu fotogrāfiju.

Dziedātāja Keitija Perija parāda pikantu bildīti. FOTO 5

Slavenības
2016. gada 20. augustā 04:59 2016. gada 20. augustā 04:59
31 gadu vecā amerikāņu dziedātāja Keitija Perija parādījusi saviem sociālo tīklu sekotājiem bildīti, kurā viņa redzama visnotaļ pikantā situācijā.

Popzvaigzne Keitija Perija nofotografēta velobrauciena laikā Francijas laukos, kad vējš bija draiskulīgi piepacēlis dziedātājas kleitas malu, parādot viņas apakšbiksītes. Šīs fotogrāfijas autors nav kāds vienmēr un visur esošs paparaci, kas izseko zvaigznei ik uz soļa. Pikanto attēlu savā „Instagram” blogā parādījusi Keitija pati. Spriežot pēc klāt pierakstītā komentāra, arī Keitija pati ļoti labi apzinās, ka fotogrāfija šoreiz nav no tām piedienīgākajām. „Es zinu, ka tas ir mazliet pikanti... Vizinos ar velosipēdu Ilderē (Île de Ré) salā Francijā,” informē dziedātāja.

Keitija pavisam nesen atgriezusies no brīvdienām, kuras pavadīja kopā ar savu mīļoto vīrieti – britu aktieri Orlando Blūmu (39). Atvaļinājuma laikā pārītis paviesojies Itālijā un Francijā. Lai gan Keitija to konkrēti nemin, visticamāk pikantā bildīte uzņemta aizvadītā brīvdienu brauciena laikā un tās autors ir „Karību jūras pirātu” zvaigzne Orlando Blūms.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Dažiem laiks ir apstājies. Kā mainījušās 90. gadu zvaigznes? 1
Rūdolfs Plēpis pusbadā deviņas stundas nīkst slimnīcas gaitenī. Klīnikas vadība taisnojas 237
Pārbaudīs 20 produktus: vai patiešām Latvijā tie ir sliktākas kvalitātes nekā Rietumeiropā 36
Skatīt visus komentārus