Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dziedātāja Sabīne Geiba ar vīru Ati savā kāzu dienā, kad pāris jāvārdu teica Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrālē.

Sabīne Berezina beidzot atrāda savu kāzu kleitu. FOTO 35

Slavenības
2016. gada 23. augustā 07:20 2016. gada 23. augustā 07:20
TV šovā OKartes skatuve iepazītā dziedātāja Sabīne Berezina pēc vairāku gadu draudzības ar savu mīļoto vīrieti Ati Geibu iestūrējusi laulības ostā un kļuvusi par Sabīni Geibu.

Jau trīs gadus dziedātāja Sabīne Berezina dzīvo kopā a, taču līdz šim dziedātāja nevēlējas atklāt mīļotā vārdu, sakot, ka viņas draugs nealkstot pēc atpazīstamības. Jūlija beigās dziedātāja atzīmēja pirmskāzu rituālu - vecmeitu ballīti, kurā piedalījās viņas tuvākās draudzenes, bet 12. augustā kuplā sveicēju pulkā Sabīne apprecējās.

Pirms vairākiem gadiem TV šova Okartes skatuve laikā Berezina uzsāka, iespējams, publiskākās attiecības Latvijas šovbiznesā. Viņai bija ilgstošas attiecības ar jauno mūziķu, Liepājas teātra slavenā aktiera Edgara Pujāts dēlu Kristapu. Pāris tolaik bieži vien apsprieda nākotnes plānus, taču šovam beidzoties, attiecības abu starpā izjuka un Berezinas sirdī pēc neilga laika iekrita sportiskais dejotājs Georgs Bormanis. Pēc neilgas draudzības ar Georgu Sabīne sastapa tagadējo mīļoto  vīrieti un  par savu privāto dzīvi publiski vairs nevēlas runāt.

 

 

Kasjauns.lv/Foto: facebook.com

Citi šobrīd lasa

Foto: lielisks vakars ar brīnišķīgo Skuteli. Sajūsmā pat Renārs Kaupers 13
Dombrovskis vasarās ASV piestrādā par apkopēju 12
Ivankas Trampas pašpalīdzības grāmatai skumji panākumi 6
Skatīt visus komentārus