Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ekscentriski, vēsturiski skaisti un arī diezgan dārgi – tāds ir Medoras stils.

22 gadus veca jaunkundze tērē kaudzi naudas savam neparastajam stilam. FOTO 13

Trakā pasaule
2016. gada 24. augustā 17:43 2016. gada 24. augustā 17:43
Viss sākās no vienas kleitas, ko 22 gadus vecā Medora ieraudzīja savas vecmāmiņas skapī, kad Medora vēl bija maza meitene. Tā bija Viktorijas laikmeta krāšņa kleita, un tā „izmainīja” visu Medoras dzīvi.

Studente no Sanpaulu, Brazīlijā, ar savu ārieni stipri izceļas citu mūsdienu jauniešu starpā  - viņu nevar nepamanīt! Krāšņi tērpi, cepures, sievišķīgi aksesuāri, rotaļīgas lokas, visādi ņieburi un žabo, košs grims – tā ikdienā staigā Medora Ruiza. Viņa izskatās pēc dzīvās lelles!

Sava īpašā stila izkopšanai Medora nežēlo ne laiku, ne naudu. Viņa pat dodas tālos ceļojumos, lai tikai nopirktu tādu audumu, kas precīzi atbilst Medoras kārtējam iecerētajam tērpam. Tos viņa šuj pati. Viena kostīma radīšana parasti aizņem apmēram 2 nedēļas, taču ir izstrādājumi, kas prasījuši pat divu gadu darbu. Kleitu un aksesuāru veidošana ir Medoras hobijs un dzīvesveids vienlaikus, un iedvesmu viņa gūst Viktorijas laikmeta stilā. Tajā laikā šāds izskats bija ikdienišķa parādība un norma, bet tagad skaitās visnotaļ ekscentrisks. Taču nudien ļoti skaisti, piekritīsiet!

 

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

"Gaišredzīgo" Ragaciema Agnesi vaino dzimtas sarīdīšanā 16
Fani pārliecināti: Kardašjanas surogātmāte bijusi pašas māsa Kailija 17
Pēc Pasaules boksa supersērijas dalībnieka šausminošas traumas Zviedrijā domā aizliegt boksu 20
Skatīt visus komentārus