Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Modes dizainere Viktorija Bekhema „Instagram” blogā atrāda vīra jaunāko tetovējumu – zirga galvu uz viņa kakla.

Bekhems uztetovējis sev zirgu. FOTO 7

Slavenības
2016. gada 26. augustā 11:07 2016. gada 26. augustā 11:07
Bijušais futbolists Deivids Bekhems lepojas ar bagātīgu tetovējumu klāstu uz sava auguma. Viņam ir uztetovēti visu bērnu vārdi, kā arī sievas Viktorijas vārds. Vēl dažnedažādi simboli un zīmējumi, katram no kuriem ir īpaša nozīme. Nu tapsi vēl kāds. Zīmējums ar zirga galvu uz Deivida kakla.

Aizvadītajā sestdienā Deivids Bekhems ar sievu un bērniem pusdienoja ārpus mājām un vērīgie fani ievērojuši, ka uz sportista ķermeņa parādījies jauns tetovējums. Svētdien šīs mīklas atrisinājumu atklāja Deivida sieva modes dizainere Viktorija Bekhema. Viņa „Instagram” blogā publiskoja melnbaltu attēlu, kurā redzams vīra jaunākais tetovējums visā tā krāšņumā. Viktorija atklāja, ka jaunais tintes zīmējums tapis slavenību iecienītajā tetovējumu salonā Holivudā „Shamrock Social Club”. Attēla komentārā Viktorija paslavējusi mākslinieku Marku Mahoniju, kurš vīram kakla labajā pusē uztetovējis zirga galvu.

Slavenais pāris pagaidām nav pastāstījis, kāpēc šoreiz izvēle bijusi par labu zirgam. Zināms vien tas, ka Viktorija dievina zirgus un izjādes to mugurā. Bekhemi dažkārt brīvdienās redzēti dodamies kopīgās zirgu izjādēs.

Jaunais zīmējums uztetovēts līdzās vārdam „Buster”, kas ir Deivida veltījums vecākajam dēlam Bruklinam (17), jo ir viņa iesauka.

Pirms neilga laika Deivids uz mazā pirkstiņa uztetovējis ciparus „99”. Tie simbolizē 1999. gadu, kad viņš apprecējās ar Viktoriju. Savukārt dažas nedēļas pirms tapušās divciparu kombinācijas, sportists uztetovēja vārdus „Pretty Lady” („jaukā dāma”) tieši virs tetovējuma ar meitas Hārperes vārdu. Šo tetovējumu Bekhems veicis par godu meitas ceturtajai dzimšanas dienai.

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Privātdetektīvi: Kanādas miljardieris un viņa sieva tikuši zvērīgi noslepkavoti 51
Ģēnijs Lubutēna kurpēs: Jana Janovska lauž stereotipus, kādai jāizskatās zinātniecei
Austrumu slimnīcā veikta unikāla plaušu operācija zemniekam no Latgales 33
Skatīt visus komentārus