Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Mākslinieks radījis mozaīku no miljona kafijas pupiņu. Foto

Trakā pasaule
2011. gada 14. decembrī 10:07 2011. gada 14. decembrī 10:07
Albāņu mākslinieks Saimirs Strati izveidojis mozaīku no miljona kafijas pupiņu, nodrošinot sev vietu Ginesa Pasaules rekordu grāmatā. Strati izmantoja 140 kilogramus kafijas pupiņu, no kurām daļa bija negrauzdēs, daļa viegli grauzdētas un dažas melnas.

Albāņu mākslinieks Saimirs Strati izveidojis mozaīku no miljona kafijas pupiņu

Pasaulē lielākajā kafijas pupiņu mozaīkā atveidoti pieci mūziķi - brazīliešu dejotāja, japāņu bundziniece, amerikāņu kantrī mūzikas dziedātājs, eiropiešu akordeonists un afrikāņu bundzinieks.

"Es vēlējos radīt vēstījumu, ka dalīšanās mīlestībā pie kafijas tases mūsu visus satuvina, ka kafija mums sniedz vairāk mīlestības, nekā G20 samits," sacīja Strati.

25,1 kvadrātmetru lielās mozaīkas veidošanu uzraudzīja Ginesa Pasaules rekordu grāmatas tiesnesis, kas piešķīris Strati apliecinājumu par rekorda pārspēšanu.

Pasaulē lielākā kafijas pupiņu mozaīka ir Strati sestais viņa Ginesa rekords. Iepriekš viņš no naglām izveidojis Leonardo Da Vinči portretu, no zobu bakstāmajiem kociņiem aulēkšojošu zirgu, Vidusjūras ainavu no vīna pudeļu korķiem, Maiklu Džeksonu no krāsu otām un grieķu dzejnieku Homēru no rūpnieciskām skrūvēm.

Kasjauns.lv/LETA/Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 94
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 16
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 19
Pievienot komentāru