Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
New Wave Hall celtniecība.

Tā top vērienīgā "Jaunā viļņa" skatuve, kur uzstāsies arī Samanta Tīna. VIDEO 17

Slavenības
2016. gada 27. augustā 05:10 2016. gada 27. augustā 05:10
Jau 3. septembrī Krievijas kūrortpilsētā Sočos sāksies nu jau 15. Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis”. Tajā Latviju pārstāvēs Samanta Poļakova jeb Samanta Tīna.

“Jaunais vilnis” jau otro gadu no Jūrmalas pārcēlies uz Melnās jūras krastiem. Šogad festivāls notiks no 3. līdz 9. septembrim, bet pats konkurss būs trīs dienas. Konkursā piedalīsies 16 dalībnieki no 12 valstīm un Latviju pārstāvēs Samanta Tīna, kura jau vairākas dienas atrodas Sočos. Viņas konkurenti ir dziedātāji no Krievijas, Gruzijas, Ukrainas, Kirgizstānas, Itālijas, Baltkrievijas, Horvātijas, Igaunijas, Kazahstānas, Bulgārijas un Moldovas.

Festivāla viesi būs spožākās Krievijas estrādes zvaigznes. Uz “Jaunā viļņa” skatuves šogad kāps Filips Kirkorovs, Igors Krutojs, Sergejs Lazarevs, Poļina Gagarina, Irina Dubcova, Valērijs Meladze, Anija Loraka, Josifs Kobzons, Nataša Koroļova, Nikolajs Baskovs, Valērijs Ļeontjevs, Ļevs Ļeščenko, Irina Alegrova, Soso Pavliašvili un citas zvaigznes. Šogad gan uz Sočiem nebrauks Alla Pugačova, kura pati nolēmusi iepauzēt, toties uzstāsies Laima Vaikule un Intars Busulis. Atklāšanas konkursa īpašais viesis būs pasaulslavenais puertorikāņu dziedātājs Rikijs Martins, savukārt noslēguma Gala koncertā īpašais viesis būs Stings.

“Pirmā diena Sočos... Satraukums liels, bet ceru, ka tas pirmās dienas sindroms!”, tā publiskojot šo foto no Sočiem, raksta Samanta Tīna.

Festivāls Sočos notiks laukumā pie Ziemeļu mola, blakus jaunajai pasažieru ostas ēkai, īpašā pārvietojamajā koncertzālē “New Wave Hall”. Tur pāris soļus no jūras jau uzstādīta skatuve un skatītāju zāle, kas projektēta tā, lai koncertzāli varētu uzcelt un nojaukt pāris dienās. Skatuves garums ir 100 metri, platums – 70 metri, augstums – 19, bet skatītāju zālē ir 2800 vietas, no kurām 300 ir VIP zonā. Biļetes uz Jauno vilni Sočos maksā no 4000 līdz 50 000 Krievijas rubļu (58 un līdz 730 eiro), taču lielākā daļa no tām jau ir izpirktas.

 

Kasjauns.lv/Foto: instagram.com

Citi šobrīd lasa

Karalienes Elizabetes apakšveļas piegādātāja zaudē titulu 59
Bīstams brīdis virs Maskavas: no Tallinas atlidojusi pasažieru lidmašīna sprīdi no sadursmes ar "Boeing" 21
Svētdienas vakarā Liepājā fiksēts šoziem lielākais sals 5
Skatīt visus komentārus