Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šārona Stouna ar dēliem Roanu, Leirdu un Kvinnu.

Rets FOTO. Šārona Stouna ar visiem trim dēliem 6

Slavenības
2016. gada 31. augustā 12:57 2016. gada 31. augustā 12:57
Leģendārā kinoaktrise Šārona Stouna (58), kura deviņdesmitajos gados iemantoja pasaules slavu pateicoties filmai „Pamatinstinkts”, nesen kā sociālajos tīklos publiskojusi mīlīgu ģimenes bildīti. Attēlā aktrise redzama kopā ar visiem trim saviem dēliem.

Šāronai Stounai tā arī neizdevās kļūt par savu bioloģisko bērnu māti, taču viņa ir mamma trim brīnišķīgiem adoptētiem dēliem. 16 gadus veco Roanu aktrise adoptēja 2000. gadā, kad vēl bija precējusies ar avīzes „San Francisco Chronicle” redaktoru Filu Bronšteinu. Abus jaunākos dēlus – Leirdu (11) un Kvinnu (10) – Šārona adoptēja jau pēc šķiršanās.

Pēc tiesas pieņemtā lēmuma vecākais dēls dzīvo kopā ar savu audžutēvu un aktrisi visbiežāk pilsētas ielās var sastapt ar abiem jaunākajiem bērniem. Tāpēc nesen sociālajos tīklos publiskoto attēlu, kurā Stouna redzama kopā ar visiem trim dēliem, var droši dēvēt par retu. „Vasaras pēdējās dienas kopā ar ģimeni,” fotogrāfijas komentārā ierakstījusi aktrise. „Man patīk audzināt manus dēlus. Kvinns ir ļoti vērīgs. Viņš ir kā mazs FIB aģents. Viņš var pastāstīt pilnīgi par visu par to, kas notiek tuvākajā apkārtnē. Es viņu saucu par aģentu Kvinnu. „Mammu, suns pakakāja dārzā!” – viņš kliedz, uz ko es atbildu: „Paldies, aģent Kvinn!”. Savukārt Leirds ir kā raķete. Viņš var stundām ilgi spēlēt vijoli. Un vēl viņš ir liels romantiķis. Kad runāju ar viņu pa tālruni, viņš vienmēr saka: „Es tevi mīlu, mammīt!”.”

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Tretjakovam atņem Sočos izcīnīto zeltu, par olimpisko čempionu kļūst Martins Dukurs 89
Masu kāzas Indijā, kur izprecinātas nabadzīgās musulmaņu meitenes. FOTO 18
Valteram saziedoti jau 100 000 eiro; pāri palikusī nauda aizies citiem slimniekiem
Skatīt visus komentārus