Vaikules jaunajā klipā redzams, kā viņas mājās dzīro krievu zvaigznes 47

Slavenības
2012. gada 27. janvārī 06:03 2012. gada 27. janvārī 06:03
Dziedātāja Laima Vaikule publiskojusi savu jaunāko videoklipu. Dziesmas „Огоньки” videoklipā redzams ne tikai maestro Raimonds Pauls, bet arī spilgtākās krievu popmūzikas zvaigznes.

Šajā Laimas Vaikules privātmājas viesistabā notika arī klipa filmēšana ar Raimondu Paulu pie klavierēm.

Dziesmu „Огоньки” komponējis Raimonds Pauls, un tā iekļauta Vaikules topošajā jaunajā albumā. Savukārt videoklips tapis aizvadītajā vasarā un filmēts Laimas skaistajā privātmājā Jūrmalā. Klipā redzama ne tikai Vaikules viesistaba, kur pie klavierēm spēlē Pauls, bet arī Laimas mājas pagalms. Redzamas arī pagalmā novietotās kaķu skulptūras. Interesanti, ka tās ir Jāņa Bārdas īpaši Aspazijas muzejam veidotās 12 kaķu skulptūras, kuras 1998. gada maija vidū bija paredzēts salikt pie Aspazijas mājas, izveidojot astoņus metrus augstu kaķu stabu. Tomēr Jūrmalas dome projekta galīgo izveidi neatbalstīja, tāpēc šos „kaķus” nopirka dziedātāja Laima Vaikule.

Laimas jaunais videoklips izceļas ne tikai ar savdabīgu animāciju, bet arī ar tajā iekļautajiem personāžiem. Īpaši iespaidīga ir klipa noslēgumā redzamā vasaras ballīte, kur Vaikules privātmājas pagalmā dzīro teju visas Krievijas šovbiznesa zvaigznes - Alla Pugačova ar Maksimu Galkinu, „Jaunā viļņa” organizators Igors Krutojs, dziedātāji Filips Kirkorovs, Valērijs Meladze, Leonīds Agutins un citi.

Laimas Vaikules videoklips „Огоньки”


Kasjauns.lv/Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Aktieris Andris Bulis ar sievu ir tik romantiski 91
Aizkustinošs kāzu mirklis: līgava dod zvērestu arī sava mīļotā dēliņam 9
Ieskurbušais Vitālijs lidmašīnā uz Barselonu nolamāja tautiešus, gribēja uzpīpēt un saņēma pēc nopelniem 21
Skatīt visus komentārus