Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Arstarulsmirus, kurš pulcēja pilnus stadionus kā Gustavo, nu atgriezies muzikālajā apritē.

Gustavo atgriežas? Nē, Arstarulsmirus sācis dziedāt. Salīdzini veco ar jauno! VIDEO 12

Slavenības
2016. gada 1. septembrī 16:10 2016. gada 1. septembrī 16:10
Mūzikas producents un izpildītājs Arstarulsmirus — iepriekš zināms kā Gustavo — pēc gandrīz trīs gadu pauzes publisko jaunu dziesmu singlu “Mācos mācīties”. Jaunais skaņdarbs ir pirmais vēstnesis no izpildītāja topošā albuma “Vēlējuma dziesmas”, kuru plānots izdot nākamgad.

“Mēs dzīvojam tik ļoti dinamiskā laikmetā, ka arvien biežāk cilvēkam atklājas pavisam jaunas darbības jomas un līdz šim nebijušas profesijas. Šādos mainīgos apstākļos mācīšanās prasmes attīstīšana var pamatoti kļūt par dzīvesveida neatņemamu sastāvdaļu. Dziesma “Mācos mācīties” ir mans vēlējums ikvienam, kurš ir apņēmības pilns mācīties un apzināti turpina sevis izziņas procesu visa mūža garumā, meklējot inovatīvas izglītošanās pieejas,” par dziesmas tapšanas motivāciju stāsta Arstarulsmirus.

Iepriekš Arstarulsmirus muzicējis ar skatuves vārdu Gustavo, līdzšinējās karjeras laikā izdevis četrus solo albumus, producējis grupas “Prāta vētra” albumu “Tur kaut kam ir jābūt” un sniedzis koncertus, kuros tika pulcēti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku klausītāju. Gustavo bija ir viens no hip hop žanra celmlaužiem Latvijā, 2013. gadā paziņojot par projekta Gustavo noslēgumu. Tam sekoja darbs pie jauna materiāla, kas žanra ziņā raksturojams kā melodiskas, līdzi dziedamas dziesmas, kas saturiski pauž sirsnīgu, cieņpilnu attieksmi pret sevi, līdzcilvēkiem, kā arī tieksmi uz iekšēju pilnveidošanos.

Arstarulsmirus ar kompozīciju „Mācos mācīties”
Gustavo ar hitu „Jautājums”

 

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes (Arturs Kondrats)

Citi šobrīd lasa

Visvairāk "Zelta mikrofona" nomināciju saņem Dons, Intars Busulis un "Instrumenti" 34
FOTOREPORTĀŽA. Filmas “Nameja gredzens” galvenie varoņi ballītē nobauda latviešu alu 10
Sieva sarīko kārtējo publisko skandālu, nonāk policijā, bet viņas mīļotais uz iecirkni atbrauc dzēris 39
Skatīt visus komentārus