Dziedātāja Ališa Kīza nolēmusi akcentēt sievietei doto dabisko skaistumu un sejas dekoratīvo kosmētiku vairs nelieto.

Ališa Kīza atsakās no meikapa. Uz visiem laikiem. FOTO 17

Izklaide
2016. gada 2. septembrī 09:49
Pēc MTV video mūzikas balvu ceremonijas daudzi metās apspriest dziedātājas Ališas Kīzas (35) izskatu. Viņa bija ieradusies bez sejas dekoratīvās kosmētikas.

Ališa Kīza apmeklēja MTV video mūzikas balvu ceremoniju kopā ar savu vīru reperi Swizz Beatz (37). Dziedātāja bija tērpusies melnā maxi kleitā ar sarkanu apdruku un nebija lietojusi kosmētiku. Nē, vižāžisti nebija uzklājuši grimu, kas rada dabiskas nekrāsotas sejas iespaidu, Ališa Kīza patiešām nebija uzklājusi ne grama sejas dekoratīvās kosmētikas.

Pēdējā laikā dziedātāja Ališa Kīza bieži redzēta sabiedrībā bez kosmētikas, to skaitā arī apmeklējam dažādus saviesīgus pasākumus. Viņa nolēmusi akcentēt sievietei doto dabisko skaistumu un kosmētiku vairs nelietot.

Pirmoreiz ar izaicinājumu nelietot kosmētiku, dziedātāja saskārās, strādājot pie sava jaunākā albuma. Fotogrāfe, kura bija nolīgta uzņemt attēlu ieraksta vākam, apjautājās, vai varētu fotografēt dziedātāju bez meikapa. Kīza atzīst, ka sākumā par šo ideju ļoti nervozējusi, bet fotosesijas laikā ar katru brīdi sajutusies aizvien labāk un labāk.

„Es jutos iedvesmota, jo mani sākotnējie mērķi bija attaisnojušies,” norāda dziedātāja. „Es taču vēlējos ieklausīties sevī, nojaukt jebkādas barjeras, ko gadu gaitā biju uzcēlusi. Gribēju rast jēgu un būt es pati! Visums bija sadzirdējis visu to, ko tiku sev solījusi jeb varbūt es pati visbeidzot biju ieklausījusies Visumā. Lai nu kā, šādi aizsākās ideja par kosmētikas nelietošanu. Kad Paolas uzņemtā fotogrāfija kļuva par ilustrāciju manai jaunākajai dziesmai „In Common”, tieši šī parādītā patiesība rezonēja ar tik daudziem. Redzot īsto un patieso mani, arī viņi publiskoja selfijus, kam iepozēja bez meikapa.”

„Pie Dieva ceru, ka tā ir revolūcija. Es vairs nevēlos slēpties. Nevēlos slēpt ne savu seju, ne prātu, ne dvēseli, ne savas domas, ne savus sapņus, ne savas grūtības, ne savu emocionālo izaugsmi. Nevēlos slēpt neko!” – apliecina Ališa Kīza.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Izlasi

"Laba apetīte taču ir veselības pazīme!" - diētas ārsts Andis Brēmanis atmasko apsēstību notievēt 11
Sists, vajāts, sodīts jeb - viņš ir atbildīgs par simtiem grafiti zīmējumu Rīgā 60
Latvijas skolēns Ingus izcīna zelta medaļu Baltijas informātikas olimpiādē 63
Skatīt visus komentārus