Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Visam savs laiks. Būdama atkarīga no mākslīgā skaistuma, viņa „pieķērusi” klāt arī garīgo plānu.

Glamūrīgs pupu zaķis pievēršas ezoterikai, taro kārtīm un garīgumam. VIDEO 27

Trakā pasaule
2016. gada 2. septembrī 14:49 2016. gada 2. septembrī 14:49
Ar plastikas ķirurģu palīdzību sakārtojusi savu ķermeni gluži līdz pilnībai, 48 gadus vecā Leisija Vailda sajuta sevī īpašas garīgas spējas un tagad tās attīsta.

1968.gadā dzimusī Vailda Amerikā pazīstama kā modele un televīzijas personība, lielāko popularitāti dāmai nodrošina varenie bumbuļi krūšu vietā. Dzīves gaitā viņai bijušas 36 plastiskās operācijas, taču nu Vailda personībā notikušas pamatīgas izmaiņas, proti, milzīgā vēlme domāt tikai par savu izskatu nu aizvirzījusies otrā plānā. Tagad pār viņu nākusi garīga rakstura atklāsmes, kā arī parādījušās spējas ar taro kāršu palīdzību skaidrot citiem notikumus viņu dzīvē un pareģot nākotni. Vailda aptuveni trejas reizes dzīvē mainījusi savu pseidonīmu, un nu dēvējama par „GhostBusty” jeb aptuvenā tulkojumā latviski mēs šo kundzi varētu saukt par Spokpupi.

 

Viņa ir sešu bērnu māmiņa, un līdz šim dzīvojusi glamūrīgu dzīvesveidu. Tagad lēdija pievērsusies dzīves garīgajam plānam, mācoties esības pazemību. Viņa joprojām izskatās šiki, un lielās krūtis tiek izceltas arī spirituālisma seansos. Vairāk par jaunumiem apskaidrotās pupīgās sievietes dzīvē skaties video!

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press/Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA. Filmas “Nameja gredzens” galvenie varoņi ballītē nobauda latviešu alu 2
Tramps dēkas laikā pornozvaigznei stāstījis, ka viņa esot līdzīga paša meitai Ivankai 24
Pāvilostā pāris metrus no jūras krasta uzbūvēto māju tiesā atzīst par kuģi 17
Skatīt visus komentārus