Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Samanta Tīna konkursa “Jaunais vilnis” pirmajā dienā palika priekšpēdējā.

Samanta Tīna "Jaunajā vilnī" pagaidām priekšpēdējā. FOTO. VIDEO 78

Slavenības
2016. gada 5. septembrī 12:35 2016. gada 5. septembrī 12:35
Sočos sācies starptautiskais jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis”, kurā Latviju šogad pārstāv Samanta Tīna jeb Samanta Poļakova. Diemžēl konkursa pirmā diena mūsu dziedātājai bija neveiksmīga.

Festivāla atklāšanas koncerts notika sestdien, 3. augustā, bet svētdienas vakarā uz “New Wave Hall” skatuves kāpa konkursanti, startējot ar dziesmām no iemīļotajām kinofilmām. Šajā konkursa pirmajā kārtā Samanta Tīna startēja ar dziesmu “Don't Cry for Me Argentina” no filmas “Evita”.

Samanta Tīna – “Jaunais vilnis”, 1. diena

Diemžēl latvietei neizdevās iekarot žūrijas simpātijas, un starp 16 konkursantiem ar 129 punktiem Samanta Tīna ieņēma priekšpēdējo vietu, apsteidzot tikai Igaunijas pārstāvi Kristjanu Kasaru, kurš saņēma 123 punktus. Maksimālo žūrijas vērtējumu – 143 punktus (visi 13 žūrijas locekļi iedeva augstāko atzīmi - 11 punktus) - ieguva Ukrainas pārstāve Gaļina Bezruka, kura ir mātes cerībās.

Konkurss turpināsies trešdien, kad dalībnieki startēs ar savas valsts hītu, bet šodien festivālā “Jaunais vilnis” notiks Krievijas dziedātāja Oļega Gazmanova radošais vakars. Tajā uz skatuves kāps arī latviešu dziedātāji Intars Busulis un Laima Vaikule. Starp citu, Gazmanovs, kurš ir viens no lielākajiem Krievijas politikas slavinātājiem un atbalsta Krievijas iebrukumu Ukrainā, iekļauts Latvijas un Ukrainas melnajos sarakstos, kā arī viņam liegta iebraukšana Lietuvā.

 

 

Kasjauns.lv/Foto: Sputnik/Scanpix/LETA, TASS/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 43
Sieva sarīko kārtējo publisko skandālu, nonāk policijā, bet viņas mīļotais uz iecirkni atbrauc dzēris 39
"Labāk pusstundu vēlāk mājās, nekā stundu ātrāk morgā..." Policisti asi izsakās par vakardienas notikumiem uz ceļiem 32
Skatīt visus komentārus