Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Laima Vaikule un Intars Busulis festivālā “Jaunais vilnis 2016” Sočos uzstājas Oļega Gazmanova radošajā vakarā.

Busulis un Vaikule uzstājas melnajā sarakstā iekļautā Gazmanova koncertā. FOTO. VIDEO 148

Slavenības
2016. gada 6. septembrī 14:16 2016. gada 6. septembrī 14:16
Sočos turpinās jauno izpildītāju konkurss “Jaunais Vilnis 2016”. Vakar, 6. septembrī, konkursantiem bija brīvdiena, toties festivālā notika Krievijas dziedātāja Oļega Gazmanova radošais vakars.

65 gadus vecais Oļegs Gazmanovs ir viens no tiem bēdīgi slavenajiem dziedātājiem, kuru dēļ “Jaunā viļņa” organizators Igors Krutojs festivālu pārcēla no Jūrmalas uz Sočiem. Proti, 2014. gada vasarā, īsi pirms paša “Jaunā viļņa” atklāšanas, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs melnajā sarakstā par pausto atbalstu Krievijas agresīvajai politikai Ukrainā iekļāva trīs Krievijas dziedātājus – Valēriju, Josifu Kobzonu un Oļegu Gazmanovu – liedzot viņiem iebraukšanu Latvijā. Šis gājiens tik ļoti sadusmoja “Jaunā viļņa” organizatorus, ka jau nākamajā gadā festivāls notika Sočos, turklāt, kā vēl tagad uzsver Krutojs – tas Latvijā nekad vairs neatgriezīsies.

Gazmanovs savā muzikālajā daiļradē ir viens no lielākajiem Krievijas impēriskās politikas slavinātājiem un atbalsta Krievijas agresiju Ukrainā. Viņš savās dziesmās slavina Krievijas varenību, lepojas, ka dzimis PSRS un uzsver, ka arī Baltija ir “viņa valsts”, kā arī velta dziesmas desantniekiem un izsmej Eiropas sankcijas. Tāpēc ne velti viņš iekļauts ne tikai Latvijas un Ukrainas melnajā sarakstā, bet šovasar viņam liegta arī iebraukšana Lietuvā.

Oļegs Gazmanovs savā radošajā vakarā uz “Jaunā viļņa” skatuves.

Kad 6. septembra vakarā festivālā “Jaunais vilnis” notika Oļega Gazmanova radošais vakars, tajā uz “New Wave Hall” skatuves bez paša Gazmanova kāpa ne tikai daudzas Krievijas skatuves zvaigznes (Filips Kirkorovs, Valērijs Ļeontjevs, Irina Allegrova, Nikolajs Baskovs, “Diskoteka Avarija”, Žasmina, Ļuboba Uspenskaja, Soso Pavliašvili, Irina Dobcova, Leonīds Agutins, Igors Krutojs, Igors Nikolajevs, Aleksandrs Rozenbaums, Josifs Kobzons, Džokers), bet arī Latvijas dziedātāji Laima Vaikule un Intars Busulis.

Vaikule un Busulis uzstājās duetā, un latvieši izpildīja Oļega Gazmanova dziesmu “Baltijas romāns”.

 

Lūk, video no viņu mēģinājuma!

Vaikule un Busulis Oļega Gazmanova radošā vakara mēģinājumā
Oļegs Gazmanovs – “Uz priekšu, Krievija!”
Oļegs Gazmanovs – “Radīts PSRS”
Kasjauns.lv/Foto: Sputnik/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Kāpēc Megana Mārkla nevar likt diadēmu, bet hercogiene Ketrīna var? 13
Fotoreportāža: kā šajā salā dzīvo un saimnieko igauņu bezpajumtnieks Valdo 24
Ivankas Trampas pašpalīdzības grāmatai skumji panākumi 7
Skatīt visus komentārus