Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
317 kilogrami un vēl tikpat daudz lepnuma par saviem sasniegumiem - tāda ir Monika.

27 gadus vecā Monika grib kļūt par visresnāko modeli pasaulē. VIDEO 32

Trakā pasaule
2016. gada 6. septembrī 15:43 2016. gada 6. septembrī 15:43
Pamatīgi aptaukojusies, kustas ar grūtībām, ļoti, ļoti daudz ēd - tāda ir Monika. Ja citas sievietes par savu neveselīgo dzīvesveidu slīgst kompleksos un depresijā, Monikai ar pašapziņu viss ir kārtībā.

Stāstot par 27 gadus veco Moniku Railiju no Teksasas štata ASV, "Barcroft TV" sagatavotajā 9 minūšu īsfilmā fonā skan skumīgi dramatiska mūzika. Jaunās sievietes svars šobrīd sasniedzis jau 317 kilogramus, taču tievēšana nav tas, ar ko Monika nodarbojas. Gluži pretēji! Viņa vēlas kļūt vēl lielāka un smagāka, un būt visresnākā fotomodele pasaulē.

Monikai ir savs personīgais fotogrāfs, vienlaikus viņš ir arī sievietes mīļotais un draugs. 25 gadus vecais Sidnijs dienas pavada, servējot maltītes savai sirdsdāmai. Tad viņš sievieti fotografē, attēlus piedāvājot internetā resnu sieviešu cienītājiem par prieku. Tas pārim ir gluži vai kā ģimenes bizness, turklāt par apbrīnotāju skaitu viņi nevar sūdzēties. Monikas bildes tiek ievietotas gan maksas saitos, gan sociālajos tīklos, kur viņai ir daudz pielūdzēju. Viņa pati visvairāk lepojas ar prāvo vēderu, kurš gan vairs neierūmējas biksēs, taču Monikai un viņas draugam vēders ir "laimes avots".

Pati modele atsaucas uz "ēģiptiešu laikiem", minot, ka tolaik skaistuma standartā kuplas sievietes tikušas augsti vērtētās. "Jo resnāka tu esi, jo vairāk tevi ir par ko mīlēt," argumentē amerikāniete. Viņas draugs Sidnijs saka: "Tas, kā viņa kļūst arvien lielāka, liek man justies lepnam!" Puisim allaž ļoti patikušas resnules: "Jau kopš laika, kad man vispār sāka interesēt meitenes..."

Citās domās par meitas aptaukošanos ir viņas māte, kura saka, ka negrasās palīdzēt savam bērnam apresnēt līdz stadijai, kad viņa vairs nevarēs pakustēties. Tomēr mīlnieku pāris iet savu ceļu - Monikai jākļūst par visresnāko modeli pasaulē. Vairāk par apņēmīgo sievieti skaties īsfilmā:

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Visvairāk "Zelta mikrofona" nomināciju saņem Dons, Intars Busulis un "Instrumenti" 34
FOTOREPORTĀŽA. Filmas “Nameja gredzens” galvenie varoņi ballītē nobauda latviešu alu 9
Sieva sarīko kārtējo publisko skandālu, nonāk policijā, bet viņas mīļotais uz iecirkni atbrauc dzēris 23
Skatīt visus komentārus