Klintonei esot alerģija pret Trampu, un tā izpaudās negantā klepus lēkmē.

Klintonei runas laikā uzbrūk "alerģiska" klepus lēkme, bet tas vēl nav viss... VIDEO 54

Trakā pasaule
2016. gada 7. septembrī 08:08 2016. gada 7. septembrī 08:08
Ārvalstu medijos un sociālajos tīklos cirkulē video, kurā redzama ASV prezidenta amata kandidātes Hilarijas Klintones pēkšņā klepus lēkme tikšanās laikā ar vēlētājiem Klīvlendā, Ohaio štatā. Kamēr rodas pamatotas bažas par politiķes veselības stāvokli, viņa pati joko, ka tā esot alerģiska reakcija pret Trampu.

Acīgāki interneta lietotāji arī pamanījuši, ka Klintone klepus lēkmes laikā paņemtajā glāzē, pirms ūdens iemalkošanas, iespļāva dīvainus zaļganus kunkuļus, kas atgādina olīves. Turklāt Klintone, cīnoties pēc elpas, turpināja malkot ūdeni no tās pašas glāzes.

Politiķes konkurents - ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps ir raidījis virkni apvainojumu Klintones virzienā, raksturojot viņu kā "blēdīgu", bet pēdējā laikā izteicis mājienus, ka Klintonei ir veselības problēmas.

Jaunākās ASV sabiedrības viedokļu aptaujas liecina, ka gan republikāņu kandidāts Donalds Tramps, gan viņa konkurente no Demokrātu partijas – Hilarija Klintone – ir nepopulārākie prezidenta amata kandidāti pēdējo trīsdesmit gadu laikā.

Klintones klepus lēkme visā garumā

Kasjauns.lv / Foto: ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Dziedniece Lina savas īpašās spējas apjautusi jau 3 gadu vecumā 77
Andris Bērziņš par demokrātiju, teātri un Tobāgo: "Viss notiek, bet nekam nav nekādas jēgas"
Pasaulslavenajam mūzikas hitam "Despacito" tagad arī Latvijas lauku kaverversija 9
Skatīt visus komentārus