Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dziedātājam Rikijam Mārtinam un viņa mīļotajam vīrietim māksliniekam Džvanam Juzefam piebiedrojās arī abu kopīga paziņa spāņu aktrise un modele Estere Kanjadasa.

Rikijam Mārtinam ar mīļoto vīrieti atpūtā pievienojas trešais. Sieviete! FOTO 10

Slavenības
2016. gada 12. septembrī 05:31 2016. gada 12. septembrī 05:31
Puertorikāņu dziedātājs Rikijs Mārtins (44) ar savu sīriešu izcelsmes draugu Džvanu Juzefu (32) devies atpūsties uz Spānijai piederošo Ibicas salu...

Ibicas salā dziedātājam Rikijam Mārtinam un viņa mīļotajam vīrietim māksliniekam Džvanam Juzefam piebiedrojās arī abu kopīga paziņa spāņu aktrise un modele Estere Kanjadasa (39). Spānijai piederošajā salā trijotne baudīja nesteidzīgu atpūtu uz jahtas.

Pirms diviem gadiem populārais puertorikāņu dziedātājs Rikijs Mārtins izšķīrās no sava ilggadējā partnera Karlosa Gonsalesa. Šopavasar mūziķa dzīvē ienāca jauns draugs – sīriešu izcelsmes mākslinieks Džvans Juzefs.

Rikijs Mārtins un Karloss Gonsaless kopā bija sešus gadus un izšķīrās 2014. gadā. Kopš tā laika ārzemju plašsaziņas līdzekļi regulāri sekojuši līdzi mūziķa ikdienas gaitām un centušies izdibināt, vai viņa dzīvē ienākusi jauna mīlestība un vai dziedātājs atkal vēlas nodibināt jaunas ilglaicīgas partnerattiecības.

Pirmās runas, ka Rikijs Mārtins atkal atradis draugu, parādījās šā gada pavasarī, kad dziedātājs kopā ar Džvanu Juzefu bija manīts Tokijā, Japānā. Patiesībā, šīs baumas izplatīja pats Juzefs, sociālajos tīklos publiskojot abu kopīgu attēlu un parakstot to sekojošiem vārdiem: „Acīmredzams, ka mēs dibinām grupu.”

Džvans Juzefs ir mākslinieks, kurš dzīvo un strādā Londonā (Apvienotajā Karalistē) un Stokholmā (Zviedrijā). Viņš ir sīriešu-zviedru izcelsmes un ir dzimis 1984. gadā.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Dombrovskis vasarās ASV piestrādā par apkopēju 22
Komisijas loceklis Judins jau paredz "Oligarhu lietas" galaziņojumu 18
Lielbritānijas parlamenta loceklis iemieg "Breksita" debašu laikā 2
Skatīt visus komentārus