Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Hilarija Boldvina dienu pēc dzemdībām (pa kreisi) un divas nedēļas pirms dēla nākšanas pasaulē. Laikā, kad sievietes ķermenis tiek pelts nepelnīti bieži, Hilarija vēlas slavēt dabisku ķermeni un dabiskas tā izmaiņas.

"Gribu veicināt veselīgu pašcieņu." Boldvina sieva parāda augumu dienu pēc dzemdībām. FOTO 8

Slavenības
2016. gada 16. septembrī 04:43 2016. gada 16. septembrī 04:43
Holivudas aktiera Aleka Boldvina (58) sieva Hilarija (32) šonedēļ laida pasaulē trešo mazuli un jau dienu pēc dzemdībām ar lepnumu izrādīja savu ķermeni. Ar šo rīcību Hilarija vēlas celt jauno māmiņu pašapziņu, lai viņas lepotos ar dabisku figūru nevis grimtu depresijā par to, ka tā neatbilst kaut kādiem mākslīgi radītiem skaistuma standartiem.

Aktiera Aleka Bodvina sieva, jogas trenere Hilarija „Instagram” blogā ievietojusi fotogrāfiju, ko uzņēmusi spoguļa priekšā jau dienu pēc dzemdībām. Tajā jaunā māmiņa ir ģērbusies tikai apakšveļā un demonstrē, ka augums pēc bērna laišanas pasaulē uzreiz nav un nevar būt perfekts, bet tas aizvien ir brīnišķīgs.

Klāt pievienotajā komentārā Hilarija norādījusi, ka viņas mērķis nebūt nav tīksmināties par figūru. Viņa vēlas atspoguļot izmaiņas ķermenī, kādas piedzīvo jebkura jaunā māmiņa. Hilarija visu grūtniecības laiku regulāri publiskojusi fotogrāfijas, rādot un stāstot par pārmaiņām sievietes ķermenī.

„Šo [attēlu] es uzņēmu vakar, kad Leonardo bija aptuveni 24 stundas vecs. Es tāpat izdarīju arī pēc Rafaela piedzimšanas,” paskaidro Hilarija. „Es vienmēr mazliet satraucos, darot ko šādu, bet jūtu, ka šajā laikā, kad ķermenis tik daudz tiek pelts, es gribu darīt visu, lai slavētu normālu ķermeni un veicinātu veselīgu pašcieņu.”

Hilarija norāda, ka daudzi no viņas sekotājiem sociālajos tīklos labi zina, ka viņa aizrāvusies ar ķermeņa izmaiņu dokumentēšanu bildēs. Boldvina sieva ļoti tic, ka veselīgs uzturs un vingrošana saprāta robežās, dara sievietes laimīgas, veselīgas un stipras.

Hilarija apņēmusies turpināt savu iesākto darbiņu un ik dienu publiskot pa fotogrāfijai, parādot, kā sievietes ķermenis pēc dzemdībām palēnām atkal atgriežas formā, un aicina citas jaunās māmiņas sekot līdzi viņas ieteikumiem.

Hilarija atbildējusi arī vairākiem faniem uz jautājumiem par dzemdību norisi, apliecinot, ka bērna nākšana pasaulē bijusi absolūti dabiska, viņa nav izmantojusi ķeizargrieziena operāciju.

Hilarijas un Aleka Boldvinu trešais kopīgais bērns pasaulē nāca šo pirmdien pulksten 18:51 Ņujorkā. „Esam tik priecīgi jūs iepazīstināt ar mūsu jauno mazuli Leonardo Anhelu Čārlzu Boldvinu,” īsi pēc dzemdībām, tajā pašā dienā rakstīja jaunā māmiņa.

Hilarijas un Aleka ģimenē jau aug divi bērni – trīs gadus vecā meita Karmena un gadu vecais dēls Rafaels.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Ko dara pasaulē slavenākā sabiedrībās dāma, lai iemantotu sapņu figūru? 28
Ko stjuarti tev nestāsta? Aviokompānijas darbiniece atklāj šokējošas lietas par notiekošo lidojumos 63
Baraks Obama prot romantiski pārsteigt. Lūk, kā viņš apsveicis sievu dzimšanas dienā 14
Skatīt visus komentārus