Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Halle Berija: "Man bija jāatbrīvojas no tās savas personības daļas. Jau karjeras sākumā uzņēmos lomas, kurās nevarēju paļauties uz savu izskatu. Tas bija labs veids, kā iegūt uzticēšanos kino industrijā."

Halle Berija atklāj, ka sākotnēji sava skaistuma dēļ Holivudā neesot uztverta nopietni 4

Slavenības
2016. gada 16. septembrī 10:31 2016. gada 16. septembrī 10:31
Amerikāņu aktrise Halle Berija sacījusi, ka karjeras sākumā viņai gājušas secen vairākas lomas, jo pievilcīgās ārienes dēļ kinostudijas neesot uzskatījušas viņu par gana talantīgu aktrisi.

"Es nācu no skaistumkonkursu un modeļu pasaules. Kā cilvēki to izdzirdēja, tā uzreiz norakstīja mani kā aktrisi," 50 gadus vecā Berija teica intervijā žurnālam "W". "Man bija jāatbrīvojas no tās savas personības daļas. Jau karjeras sākumā uzņēmos lomas, kurās nevarēju paļauties uz savu izskatu. Tas bija labs veids, kā iegūt uzticēšanos kino industrijā."

Viena no Berijas pirmajām nopietnajām lomām bija režisora Spaika Lī 1991.gada kinolentē "Jungle Fever", kurā viņa spēlēja narkomāni. Lī sākotnēji bija iecerējis piešķirt Berijai aktiera Veslija Snaipa atveidotā varoņa elegantās sievas lomu, taču viņa pieprasīja sarežģītāko lomu.

Berija atklāja, ka režisoram Lī Danielsam esot šķitusi "pretīga" doma par to, ka aktrise 2001.gada filmā "Monster's Ball" varētu tēlot uz nāvi notiesāta cietumnieka izmisušo sievu. Taču Berija par tēlojumu saņēma prestižo ASV Kinoakadēmijas jeb "Oskara" balvu.

"Es viņam teicu, ka neviens netiek atbrīvots no nelaimēm tāpēc, ka izskatās tā vai citādi," atceras Berija. "Mans izskats nav man aiztaupījis nekādas grūtības, nevienu sāpīgu mirkli vai situāciju. Es teicu, ka man daudz interesantāk būtu skatīties, kā varone cīnās ar situāciju, kas izskata dēļ viņai varbūt ir netipiska."

 

 
 

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Lūgums palīdzēt! Kādreizējam Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim Vasiļjevam nopietnas veselības problēmas 71
Mākslinieks Bikše: "Latviešu politiķiem jāatzīst, ka Uzvaras diena principā ir laba diena" 269
Par Kimas Vallas slepkavību dāņu uzņēmējam Madsenam pieprasīs mūža ieslodzījumu 7
Skatīt visus komentārus