Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Čads Kobeins ir grupas „Nirvana” mūziķa Kurta Kobeina 12 gadus jaunākais pusbrālis. Viņš nācis pasaulē tēva otrajā laulībā.

Tik atšķirīgs no leģendārā mūziķa. Kurta Kobeina brālis. Reti FOTO 1

Slavenības
2016. gada 17. septembrī 17:37 2016. gada 17. septembrī 17:37
1994. gadā pašnāvībā dzīvi beigušajam grupas „Nirvana” līderim Kurtam Kobeinam ir jaunāks brālis Čads Kobeins. Viņš reti redzēts plašākā sabiedrībā.

Čads Kobeins ir grupas „Nirvana” mūziķa Kurta Kobeina (1967-1994) pusbrālis. Pēc tam, kad 1975. gadā Kurta mamma Vendija un tēvs Donalds Lelands Kobeins izšķīrās, tēvs apprecējās otrreiz, par sievu apņemot Dženiju Vestebiju. Dženijai jau bija divi bērni – Džeimss un Mindija, un 1979. gadā pasaulē nāca viņas un jaunā vīra kopīgais dēls Čads Kobeins.

Čads dzīvo un strādā Sietlā.

Plašāk nav zināms, kā savulaik veidojās Kurta un viņa 12 gadus jaunākā pusbrāļa attiecības. Taču klīst runas, ka „Nirvana” mūziķa atraitne Kortnija Lova pēc Kurta nāves uzdāvinājusi Čadam vienu no vīra ģitārām. Kāds Čada paziņa zina teikt, ka brālis to izmantojis, kad pats vidusskolā spēlējis grupā. Taču nu jau sen Čads vairs nemuzicē un ģitāra nolikta goda vietā. Čadam esot izteikti vairāki dāsni piedāvājumi pārdot ģitāru par bargu naudu, taču viņš šos priekšlikumus noraidījis.

Kurtam Kobeinam ir jaunāka māsa Kimberlija un pusmāsa Brianna O’Konora no mammas puses.

Kurts ar abiem vecākiem un māsu Kimberliju bērnībā.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 95
Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 4
Režisora Dž. Dž. Džilindžera sieva atrāda "presīti" 2
Pievienot komentāru