Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kādreizējais Operas direktors Andrejs Žagars lieliski zina, ka koncertu kavēšana ne pavisam nav labs tonis. Cerot, ka tomēr pagūs, pirms uz skatuves būs uzkāpusi pasaulslavenā operdīva Elīna Garanča, Žagars skrēja, cik vien jaudas.

Žagars pie Garančas joņo kā viesulis. FOTO 3

Slavenības
2016. gada 20. septembrī 05:48 2016. gada 20. septembrī 05:48
Bijušais Latvijas Nacionālās operas direktors, režisors Andrejs Žagars uz operdīvas Elīnas Garančas un Raimonda Paula koncertu „Baltās paslēpes” ieradās skriešus, pa ceļam vēl cenzdamies ielocīties žaketē.

Pulkstenis rādīja divas minūtes pēc ielūgumos norādītā koncerta sākuma, un apmeklētāji jau bija omulīgi iekārtojušies skatītāju zālē, kad pie Nacionālā teātra zibens ātrumā atskrēja kādreizējais Operas šefs Andrejs Žagars. Uztraukdamies par iespējamo koncerta kavēšanu, režisors spraigajā skrējienā vēl centās iedabūt rokas žaketes piedurknēs. Steigdamies uz dienesta ieeju, kur, domājams, viņam pie dežuranta bija atstāts koncerta ielūgums, Žagars pabrāzās garām teātra parādes durvīm. Neaizpogātā žakete plandēja pa gaisu gluži kā karogs mastā. Dabūjis ielūgumu, Andrejs Žagars, visai aizelsies, ceļu turpināja, ejot ar ļoti lieliem, ātriem soļiem.


Kasjauns.lv/Foto: Nauris Garkaklis, Inta Mengiša

Citi šobrīd lasa

Bērniem NAV jāpieskata mazie brāļi vai māsas. Psihoterapeite: "Neuzkraujiet vecākajiem bērniem savus pienākumus!" 80
FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 19
Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 3
Pievienot komentāru