Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kolorītais TV šovu un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems.

Mārtiņš Kapzems meklē īsto meiteni 1

Slavenības
2016. gada 20. septembrī 14:40 2016. gada 20. septembrī 14:40
Kolorītais TV Šovu un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems - viens no retajiem vīriešiem Latvijā, kuru mode neatstāj vienaldzīgu, cilvēks, kuru varētu uzskatīt arī par modes pazinēju - meklē savu stilīgo radio draudzeni, mikrofona sabiedroto, spilgtu personību, ar kuru kopā vadīt viņa jauno raidījumu radio Capital FM viļņos. Viņai būs jāpalīdz atrisināt dažnedažādas modes mistērijas, kā arī jābūt lietas kursā par jaunākajām modes tendencēm.

Kādu meiteni Mārtiņš meklē? Tādu, kurai patīk mode un kura apģērbu veikalā jūtas kā mājās, tādu, kurai drēbju skapis un spogulis ir svēta lieta. Būtu labi, ja viņa sekotu līdzi aktualitātēm izklaides industrijā, būtu aktīva, pašpārliecināta un ar savu samtaino balsi apburtu jebkuru klausītāju!

Jau ar 20.septembri Mārtiņš Kapzems sāks darīt visu, lai atrastu savu īsto un vienīgo radio Capital FM partneri. Lai viņam Tevi vieglāk būtu pamanīt, tieši tagad paņem savu telefonu vai kameru, uzslēdz video režīmu un minūtes laikā pārliecini Mārtiņu, ka tieši Tu esi viņam īstā! Uzfilmēto video Tev jāsūta Mārtiņam iekš facebook vai instagram vai vienkārši uz e-pastu martins.kapzems@gmail.com. Iesūtīt vari līdz 27.septembrim.

Regīna Zommere/Foto: Artūrs Kondrāts

Citi šobrīd lasa

Sieva sarīko kārtējo publisko skandālu, nonāk policijā, bet viņas mīļotais uz iecirkni atbrauc dzēris 15
Par haskiju turēšanu mēslos, mitrumā un trūkumā atbildīgajiem 800 eiro sods 7
"Labāk pusstundu vēlāk mājās, nekā stundu ātrāk morgā..." Policisti asi izsakās par vakardienas notikumiem uz ceļiem 11
Pievienot komentāru