Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Edavārdi un Arstarulsmirus - „Forša dziesma“.

Apvienojas vecā un jaunā hip-hop paaudze - Arstarulsmirus un Edavārdi. VIDEO 4

Slavenības
2016. gada 20. septembrī 15:44 2016. gada 20. septembrī 15:44
“Gustavo pašam vilciens aizbraucis”, “Nav smieklīgi”, “Izpildījuma līmenis krīt” – arī šādas kritiskas atsauksmes ir par hip hopa izpildītāja Edavārdi un mūzikas producenta Arstarulsmirus (iepriekš zināma kā Gustavo) publisko kopdarbu „Forša dziesma“.

Šāda veida sadarbība abiem autoriem un izpildītājiem ir pirmo reizi, un radošais process, gan sacerot un ierakstot dziesmu, gan filmēšanas laukumā, bija ļoti patīkams, organisks un savstarpēji papildinošs. Pēc Arstarulsmirus domām - sadarbība ar lielo “S”. “Šo kompozīciju veidojām, lai tā kalpotu kā atgādinājums par to, ka tieši papildus vērīgums un apzinātība ir tas, kas var mums palīdzēt mazināt pārpratumu un negadījumu skaitu, un uzturēt cieņpilnākas attiecības ar līdzcilvēkiem,” stāsta Arstarulsmirus, kurš šobrīd strādā pie jauna muzikāla materiāla radīšanas albumam „Vēlējuma dziesmas“, kas ir gaidāms nākamgad. Žanra ziņā jaunās kompozīcijas raksturojamas kā melodiskas, līdzi dziedamas dziesmas, kas saturiski pauž sirsnīgu, cieņpilnu attieksmi pret sevi, līdzcilvēkiem, kā arī tieksmi uz iekšēju pilnveidošanos.

Savukārt Edavārdi ir latviešu hiphopa izpildītājs un liriķis, kas tic tam, ka viņa sacītais spēj kaut ko mainīt un ietekmēt. Latvijas hip hop scēnā Edavārdi ir atzīmējies kā radošs un daudzpusīgs reperis, un bijis arī kolektīvu PKI un Riekstu Armijas sastāvā. Mūzikas vidē Edavārdi aktīvi darbojas jau astoņus gadus, kuru laikā ir izdoti seši albumi.

Arstarulsmirus un Edavārdi apvienojušies vienā dziesmā.

Par sadarbību ar Arstarulsmirus Edavārdi teic: “Sadarbības process bija ļoti radošs, un tas rosināja mani paskatīties uz dziesmas vārdu radīšanu no cita skatupunkta. Rakstot tekstu kopā ar Arstarulsmirusu, veidojās sarunas par dziesmā aprakstīto situāciju un to, kā labāk atspoguļot nevērību. Šo sarunu rezultātā radās daudz labu ideju, kuras neparādītos, ja es rakstītu tekstu viens pats.”


Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Politologs Rajevskis skaidro, ko saklausījis Vējoņa svētku uzrunā 46
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 9
Tēmas: Edavārdi
Skatīt visus komentārus