Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Riči Baltican" – "Zeltenīte"

Riči atguvušies pēc brāļa nāves un ierakstījuši jaunu dziesmu! VIDEO 22

Slavenības
2016. gada 21. septembrī 07:12 2016. gada 21. septembrī 07:12
Pēc smagā trieciena vasaras vidū, kad 29 gadu vecumā mira “Riči” mūziķis Kaspars Sunītis, beidzot atguvušies pārējie grupas dalībnieki - viņa brālis Rinaldo jeb Ritvars Sunītis un Kaspars Pudniks -, kuri ierakstījuši jaunu dziesmu.

Žurnāla “Kas Jauns” jaunākajā – 20. septembra – numurā Ritvars Sunītis un Kaspars Pudniks stāsta, ka laiks pēc Kaspara Sunīša nāves bijis ļoti smags. Turklāt Rinaldo ieslīga pamatīgā depresijā, kad šķita – ar skatuvisko darbību ir cauri, jo viņš pat nespēja padziedāt.

Par laimi, puiši spēja saņemties un turpināt darbu pie iecerētā starptautiskā projekta – mūzikla “Čigānu princese”, uz kuru tika uzaicināta arī grupa “Riči”. Mūzikls tiks izrādīts 45 koncertos Baltijas valstīs, un 20 no šiem koncertiem izskanēs Latvijā – pirmizrāde būs 3. novembrī. Mūziklā piedalīsies 11 mākslinieki no dažādām valstīm. Šo mūziklu izveidojis Lietuvā populārais mūzikas producents Viktoras Prapras, kurš 2015. gada ziemā jau iepazīstināja ar vienu no saviem projektiem - mūziklu "Čigānu Barons" (Gipsy Baron).

Kaspars Pudniks un Ritvars Sunītis pēc Kaspara Sunīša nāves mūzikā atgriezušies kā grupa “Riči Baltican”. “Kāda mēs vairs Riču ģimene? Bet jaunā grupa ir starptautisks projekts, kura mērķis nest Baltijas čigānu mūziku pasaulē,” paskaidro Pudniks.

Nu Riči, kas pēc Kaspara nāves savu grupu pārdēvējuši par “Riči Baltican”, ierakstījuši dziesmu “Zeltenīte” no šī mūzikla. Tās mūzikas autors ir ģitāras virtuozs Arturs Sabilo no Lietuvas, bet tekstu sacerējis Kaspars Pudniks. Dziesmu izpilda Rinaldo, bet fona dziedātāja ir Anna Dribas.

Vairāk par to, kā Riči atguvās pēc Kaspara Sunīša nāves, kāpēc Rinaldo nespēja padziedāt un kas viņu izvilka no depresijas, lasiet šīs nedēļas žurnālā “Kas Jauns”!

 

Kasjauns.lv/Foto: Nauris Garkaklis, no Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Māris Olte par 6000 eiro nopircis dzelzceļa staciju 28
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 20
Skatīt visus komentārus