Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kaķis ar lielāko prieku palīdz aprūpēt pacientus.

Aizkustinoši līdz asarām: pamestais krievu kaķītis Ļusiks ar ļoti siltu sirdi. FOTO 17

Trakā pasaule
2016. gada 21. septembrī 20:44 2016. gada 21. septembrī 20:44
Šis melnais kaķītis, kuru atrada pamestu kartona kastē, pierādījis, ka nevajag nedz labus ciltsrakstus, nedz pilnu bļodu kārumu, nedz ļoti ērtu dzīvi, lai varētu darīt lielus darbus. 

Ļusiks diemžēl ir paralizēts, tāpēc nevar staigāt, taču vienalga pamanās sniegt atbalsta plecu citiem četrkājainajiem draugiem, kuri gaida operāciju. Kaķītis tagad dzīvo veterinārajā klīnikā, kur pat reiz iejuties asins donora ādā, palīdzot citam bēdās nonākušam sugas brālim. 

Ļusiks savas dienas aizvada, guļot blakus saskumušajiem un sasirgušajiem zvēriņiem, kuri, saprotams, ir satraukušies par gaidāmo operāciju. 

Izrādās, ka aptuveni divus gadus vecais veterināru asistents nevar staigāt muguras traumas dēļ un mediķiem pastāv aizdomas, ka tā radusies no sitiena ar durvīm. 

Pēc tam, kad veterināre Jūlija Abramova apžēlojās par kaķīti un deva viņam mājas klīnikā, viņš krietni atguvis spēkus un ar lielāko prieku ik dienas atrod sev jaunus draugus četrkājaino pacientu vidū. 

 

Kasjauns.lv/Foto: Caters/LETA/Scanpix 

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 35
Skatīt visus komentārus