Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pirmizrāde “8 mīlošas sievietes” apmeklēja gan arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs, gan Solvita Āboltiņa ar dzīvesbiedru Jāni Āboltiņu, gan uzņēmējs Ikars Keišs.

Pat arhibīskaps dodas novērtēt Džilindžera jauno izrādi. FOTO 14

Slavenības
2016. gada 22. septembrī 14:53 2016. gada 22. septembrī 14:53
21. septembra vakarā Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvoja režisora Dž. Dž. Džilindžera jaunākais veikums – izrāde “8 mīlošas sievietes”. To apmeklēja arī vairāki sabiedrībā ievērojami ļaudis, tostarp Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs un politiķe Solvita Āboltiņa.

Izrāde “8 mīlošas sievietes” ir par to, ka kādā mājā, kas nošķirta no apkārtējās pasaules, sapulcējušās astoņas sievietes - katrai ir savs noslēpums, katrai savs skelets skapī. Un, kad ģimenes tēvs un apgādnieks tiek atrasts miris savā gultā ar nazi mugurā, šie skeleti sāk birt laukā no skapjiem.

Izrādē galvenajās lomās ir Rēzija Kalniņa, Lilita Ozoliņa, Vita Vārpiņa, Indra Briķe, Kristīne Nevarauska, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Dārta Daneviča, Lelde Dreimane, bet izrādes horeogrāfs ir Agris Daņiļevičs, kurš arī bija starp pirmizrādes viesiem.

 

Kasjauns.lv/Foto: Nauris Garkaklis, Gunārs Janaitis (publicitātes foto)

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 12
Šorīt 55 gadu vecumā no smadzeņu vēža miris slavenais operdziedātājs Hvorostovskis 16
Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā
Skatīt visus komentārus