Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pērn pirmais titula „Misters Latvija” ieguvējs Vilnis Solovjovs (no labās) un pazīstamais psihoterapeits Andis Geste neslēpa savas tuvās attiecības. Viņi „Facebook” publicēja savas kopīgās fotogrāfijas. Nu vairs nekas neliecina par puišu ciešajām saitēm.

Pašķīries simpātiskais geju pāris – pirmais "Misters Latvija" Solovjovs un astrologs Geste 77

Slavenības
2016. gada 22. septembrī 14:55 2016. gada 22. septembrī 14:55
Pēc visa spriežot, pajukušas simpātiskā geju pāra - pirmā titula „Misters Latvija” ieguvēja Viļņa Solovjova un pazīstamā astrologa un psihoterapeita Anda Gestes attiecības. Abi puiši kopā bija aptuveni gadu un pērn savas tuvās attiecības apliecināja ar ierakstiem un fotogrāfijām sociālajos tīklos.

Tagad šīs fotogrāfijas no sociālajiem tīkliem nozudušas un Andis Geste savā „Facebook” profilā savā attiecību statusā norādījis: „Brīvs”.

Kasjauns.lv pērnā gada nogalē rakstīja, ka Andis Geste „Facebook” norādīja, ka jau kopš 2015. gada 14. jūlija ir attiecībās ar Vilni Solovjovu. Savukārt viņa partneris bija publicējis fotogrāfijas, kurās abi redzami kopā. Vēl jūlijā sociālajos tīklos bija publicētas fotogrāfijās, kurās abi bija redzami kopā baudot kopīgu atpūtu pie dabas Latvijā.

Solovjovs ir ne tikai Mistera titula ieguvējs, bet arī mākslinieks. Pērnā gada decembrī viņš klubā „Bams” Rīgā atklāja savu pirmo personālizstādi „Šūpuļdziesma”, kurā bija skatāmi viņa sietspiedes tehnikā veidoti grafikas darbi. Solovjovs dzimis Liepājā 1970. gadā. Viņš nodarbojies ar sportu, gūstot panākumus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Viņš ir Latvijas un Baltijas čempions 60 metru barjerotā distancē. Vēlāk sācis modeļa karjeru, 1995. gadā tiekot kronēts par pirmo „Misteru Latvija”, bet pēc tam pievērsies dejošanai. No 2010. gada līdz 2013. gadam viņš sadarbojās ar „Australia Fox Studio” un filmējās. 2013. gada maijā Solovjovs atgriezās Latvijā un pievērsās mākslai. Viņš veido fotodarbus sietspiedes tehnikā, grafikas un zīmējumus. Viņam iepriekš bija attiecības ar sievieti, ar kuru laulību pirms vairākiem gadiem šķīra. Ģimenē piedzimušas trīs meitas. Pēc aizbraukšanas no Latvijas Vilnis pārcēlās uz Austrāliju, kur viņam bija attiecības ar vīrieti, un viņš jutās laimīgs.

Savukārt 49 gadus vecais Geste ir pazīstams psihoterapeits un astrologs, kurš interneta portālos regulāri dalās ar padomiem un prognozēm. Viņš arī nekad nav slēpis, ka ir gejs. Pirms gadiem 15 viņš dzīvoja Sibīrijā un bija visarionisma piekritējs. Pirmā izglītība Gestem bija veterinārsts, un viņš strādāja par veterinārārstu, bet vēlāk ieguva psihoterapeita izglītību.

Kasjauns.lv/Foto: Facebook

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 17
Mājvieta Rīgā par 40 eiro: kā uzņēmīgi jaunieši dzīvo pamestajos Rīgas namos? 34
Kas tur labs un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī
Skatīt visus komentārus