Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Madonna nepamanīja ietves malā pamesto velosipēdu un gandrīz paklupa pār to. Par laimi miesassargs noreaģēja laikā.

Madonna gandrīz paklūp pār velosipēdu pilsētas ielās. FOTO 3

Slavenības
2016. gada 23. septembrī 05:37 2016. gada 23. septembrī 05:37
Popzvaigzne Madonna (58) šobrīd viesojas Londonā, kur apmeklējusi dēla skolu un aprunājusies ar skolotājiem. Taču nesen viņa tik tikko nepaklupa tumšā vakarā atgriežoties viesnīcā.

Laikam jau visas Londonas ielas nav pietiekami apgaismotas vēlās vakara stundās... Arī Dīsnstrīta, kas ved uz smalko viesnīcu „Dean Street Townhouse”. Popmūzikas karaliene netālu no viesnīcas nepamanīja ietves malā pamesto velosipēdu un gandrīz paklupa pār to. Par laimi ar dziedātāju kopā bija miesassargs un viņš satvēra savu darba devēju un paglāba no kritiena.

Atgādināsim, ka pērn Madonna piedzīvoja dramatisku kritienu lejup pa kāpnēm savas uzstāšanās laikā „Brit Awards” balvu ceremonijas vakarā. Dziedātāja krita, jo nebija paspējusi atsiet apmetni, pirms dejotāji to mēģināja viņai noraut. „Mans skaistais apmetnis bija pārāk cieši sasiets!” „Twitter” blogā vēlāk atklāja Madonna. Dziedātāja ātri atguvās un turpināja šovu. „Mani nekas nespēj apturēt,” komentēja zvaigzne.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 35
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 37
Pievienot komentāru