Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Humora šovā "Between Two Ferns", kur gan raidījuma vadītājam, gan viesim jāapmainās ar asprātībām un apvainojumiem, Hilarija Klintone saņēma pamatīgu devu asprātību no komiķa Zaka Galifianakisa, uz kuriem politiķei asprātīgi atbildēt tā īsti neizdevās.

Komiķis ieved Klintoni papardēs un... pamatīgi "piesmej." VIDEO 6

Trakā pasaule
2016. gada 23. septembrī 13:20 2016. gada 23. septembrī 13:20
ASV Demokrātu partijas Baltā nama kandidāte Hilarija Klintone ceturtdien piedalījusies slavenību parodiju šovā "Between Two Ferns" (Starp divām papardēm), cenšoties piesaistīt gados jaunos vēlētājus. Tiesa, viņai ar asprātībām negāja tik raiti, kā cerēts.

Šova vadītājs, aktieris un komiķis Zaks Galifianakis intervijā Klintonei uzdeva vairākus neērtus un nepiemērotus jautājumus, piemēram, par grūtniecību un viņas laiku valsts sekretāres amatā, uz kuriem kandidātei bija grūtības atbildēt.

2009.gada komēdijas "Paģiras" ("The Hangover") zvaigznes tiešsaistes šovam ir daudz fanu, kas izbauda aktiera absurdos, agresīvos un diskriminējošos jautājumus. Tuvojoties 8.novembra vēlēšanām, Klintone piedalījās šovā, lai piesaistītu jauniešus, jo aptaujas liecina, ka tieši šīs paaudzes vēlētāju atbalsta viņai trūkst.

Viena no radījuma vadītāja piezīmēm bija par to, ka dažiem cilvēkiem viņa būs ne tikai pirmā sieviešu kārtas prezidente, bet arī pirmā baltādainā prezidente, uz ko Klintone varēja atbildēt tikai ar smaidu. Līdzīgu atbildi viņa sniedza uz jautājumu, vai viņa izteiktu vairāk rasistisku komentāru, redzot, cik ļoti tas veicina Republikāņu partijas kandidāta Donalda Trampa panākumus.

Klintone jutās nedaudz atvieglotāka, kad temats pārgāja uz viņas pretinieku Trampu, un uz jautājumu, vai viņa arī pārvāktos uz dzīvi Kanādā, ja Tramps tiktu ievēlēts, viņa atbildēja, ka paliktu Amerikā, lai "nepieļautu ASV iznīcību".

Vadītājs interviju pabeidza ar nelielu atsauci uz Klintones e-pastu skandālu.

"Man bija prieks par šo sarunu, Klintones kundze. Mums vajadzētu vēl kādreiz satikties. Kā es vislabāk varu ar jums sazināties? Nosūtot jums e-pasta vēstuli?"


Kasjauns.lv / LETA / Foto: ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 18
Skatīt visus komentārus