Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Neraugoties uz to, ka Anistones un Pita mīlasstāsts beidzās jau 2005. gadā, runas par viņiem aizvien nerimst.

Ko par Pita un Džolijas šķiršanos domā Anistone? 14

Slavenības
2016. gada 23. septembrī 13:34 2016. gada 23. septembrī 13:34
Pēc tam, kad pasauli sasniedza ziņa par Andželinas Džolijas un Breda Pita šķiršanos, žurnālisti pastiprinātu uzmanību pievērsuši aktiera bijušajai dzīvesbiedrei aktrisei Dženiferai Anistonei. Ko viņa par to domā?

2005. gadā, kad Breds Pits un Dženifera Anistone paziņoja par šķiršanos, klīda runas, ka aktieris aizgājis no sievas Džolijas dēļ. Baumoja, ka Pitam un viņa seksapīlajai kolēģei filmā „Smita kungs un kundze” radies dienesta romāns. Breds Pits un Andželina Džolija vienmēr nolieguši faktu, ka būtu uzsākuši romānu, kamēr Pits vēl bija precējies.

Taču dzeltenā prese vēl ilgi runāja par Anistoni, kura ļoti sāpīgi pārdzīvojusi šķiršanos no mīļotā vīra.

Tagad, kad Pita un Džolijas laulībai pienākušas beigas, daudzus interesē, ko par to domā Pita agrāk pamestā sieva. Dženiferas draugi žurnālistiem atklājuši, ka patiešām ir runājuši par šo tēmu.

Kāds no Anistones draugu loka žurnālam „Us Weekly” paudis sekojošus vārdus: „Dženifera nekad viņam nevēlēja šādu likteni. Tomēr viņa neizslēdza, ka ar Bredu kas tāds varētu notikt. Džena vēl Bredam veiksmi un visu to labāko. Viņa ir laimīga un vēlas, lai arī viņš būtu laimīgs. Džena netur ļaunu prātu uz Bredu par to, ka viņi šķīrušies.”

Spriežot pēc visa, Džolijas un Pita šķiršanās nebūs no mierīgajām.

Taču šis viedoklis absolūti nesakrīt ar kāda cita Anistones tuva paziņas stāstīto, ko publicējis tas pats amerikāņu žurnāls. Draugs citējis aktrises teikto, no kura var secināt, ka viņai ir ļauns prieks par notikušo Pita un Džolijas ģimenē. „Viņus sasniegusi karma!” – kādam no paziņām esot izteikusies Anistone. „Dženai vienmēr bija sajūta, ka kaut kas tāds notiks,” turpina paziņa. „Viņa nejuta, ka Džolija būtu tā vienīgā, ar kuru viņš paliks kopā visu mūžu. Viņa Bredam ir pārāk sarežģīta būtne. Viņš taču ir samērā vienkāršs puisis.”

Dženifera Anistone un Breds Pits apprecējās 2000. gada jūlijā Malibu. Kāzas bija krāšņas, un pāra faniem bija atmiņā ilgu laiku. Holivudā viņus uzskatīja par paraugpāri līdz brīdim, kad 2005. gada martā Dženifera iesniedza tiešā šķiršanās prasību. Tajā pašā gadā aizsākās arī Pita un Andželinas Džolijas romāns.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 32
Sieva sarīko kārtējo publisko skandālu, nonāk policijā, bet viņas mīļotais uz iecirkni atbrauc dzēris 15
Par haskiju turēšanu mēslos, mitrumā un trūkumā atbildīgajiem 800 eiro sods 7
Skatīt visus komentārus