58 Foto
Lanas del Rejas otru Holivudā iegādāto īpašumu prestižais izdevums „Wall Street Journal” atzinis par „Mēneša māju”.

Lana del Reja nopērk uzreiz divas mājas Holivudā. FOTO 7

Izklaide
2016. gada 24. septembrī 11:16
Dziedātāja Lana del Reja (31) iztērējusi 5.87 miljonus ASV dolāru, nopērkot divas mājas Holivudā, kas atrodas viena otrai līdzās. Mūziķe plāno īpašumus apvienot, iekārtojot sev plašu rezidenci.

Līdzīgi kā Kardašjanu klana jaunākā atvase Kailija Dženere, arī dziedātāja Lana del Reja iegādājusies divus līdzās esošus īpašumus, lai tos vēlāk apvienotu vienā lielā. Vispirms Lana par 2.1 miljonu dolāru nopirkusi ģimenes māju Holivudhilsā, bet pavisam nesen par 3.77 miljoniem ASV dolāru iegādājusies lielāku un greznāku dzīvojamo māju, tieši kaimiņos pirmajai ēkai.

Lanas pirmajā mājā ir trīs guļamistabas un divas vannasistabas. Lai gan īpašums ir mazāks par otru iegādāto, tam līdzās ir izbūvēts lagūnai līdzīgs peldbaseins, kā arī pie mājas ir neliels augļu dārzs un privāts viesu namiņš ar pašiem savu virtuvi.

Otrajā mājā ir sešas guļamistabas un piecas vannasistabas. Ēkā ir greznas lielās kāpnes, plaša saimnieku guļamistaba, bet pie mājas ir garāža četrām automašīnām, plašs pagalms ar baseinu un spa zonu. Mājai ir pēc pasūtījuma darināti logi, stikla durvis un koka paneļu griesti. Šo dzīvojamo māju prestižais izdevums „Wall Street Journal” pat atzinis par „Mēneša māju”.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Liepājnieks Antons tiesā uzvar "Rimi" un piedzen 200 eiro 25
  • Dzīvnieku mocītājs Kalētu fermā turpina mērdēt lopus 36
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 28