Aktrisi Kameronu Diazu pārāk nesatrauc, ja viņu bez meikapa nofotografē arī kāds paparaci. Katrai sievietei ir dots savs dabiskais skaistums.

Kamerona Diaza iziet ielās bez kosmētikas. FOTO 12

Izklaide
2016. gada 25. septembrī 05:46 2016. gada 25. septembrī 05:46
Četrām „Zelta globusa” balvām nominētā aktrise Kamerona Diaza (44) manīta Studiositijas ielās bez sejas dekoratīvās kosmētikas.

Tērpusies baltā daļēji caurspīdīgā topiņā un piegulošos džinsos aktrise Kamerona Diaza redzēta iznākam no salona, kur viņai veikts pedikīrs. Baltos sporta apavus aktrise nesa rokās, kamēr nožūst uz kāju pirkstu nadziņiem uzklātā nagu laka.  

Diaza vairākkārt manīta dodamies ikdienas gaitās bez sejas dekoratīvās kosmētikas. Iespējams, ka viņa ņēmusi piemēru no dziedātājas Ališas Kīzas.

Atgādināsim, ka 15 „Grammy” balvu laureāte dziedātāja Ališa Kīza šogad bez dekoratīvās kosmētikas ieradās pat uz MTV mūzikas video balvu ceremonijas vakaru. Viņa nolēmusi akcentēt sievietei doto dabisko skaistumu un kosmētiku vairs nelietot vispār. Jau agrāk Ališa redzēta sabiedrībā bez kosmētikas, to skaitā arī apmeklējam dažādus saviesīgus pasākumus. Vai Diaza sekos Kīzas paraugam, to rādīs laiks. Taču aktrise pierādījusi, ka viņu nesatrauc, ja kāds paparaci redz viņu bez meikapa, dodamies uz veikalu, skaistumkopšanas salonu vai citās ikdienas gaitā. Apmeklējot smalkus pasākumus, aktrise gan vienmēr glīti sapucējusies, kā arī uzkrāsojusies.

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Rīgā piekautais lietuviešu žurnālists Edvards: "Neziņot policijai ieteica vietējie" 37
Traģiska ziņa grupas "Ivanushki International" faniem: miris Oļegs Jakovļevs 10
Krievu tūristi turku viesnīcā zog tualetes papīru 30
Skatīt visus komentārus